Honor V30 5G 40W Hızlı Şarj Desteği ile Çin 3C Yetkilisi Tarafından Onaylandı! - TeknoDiot.com

Honor V30 5G 40W Hızlı Şarj Desteği ile Çin 3C Yetkilisi Tarafından Onaylandı!

Abone Ol 

Geçen hafta, yaklaşan Huawei Nova 6 ve Honor V30, Çin TENAA yetkilisi tarafından onaylandı ve resmi çıkışlarına doğru bir adım daha yaklaştı.

Şimdi, Honor V30, Çin’deki 3C yetkilisi tarafından da onaylandı. OXF-AN00 model numarasına sahip bu cihaz, 40W’a kadar hızlı şarjı destekleyecek olan Honor V30’un 5G modeli olacak. Resmi TENAA listesinin ortaya koyduğu ayrıntılara göre, Honor V30 5G, hem bağımsız (SA) hem de (NSA) modlarını destekleyecektir.

Honor V30 5G 40W Hızlı Şarj Desteği ile Çin 3C Yetkilisi Tarafından Onaylandı!

Honor Başkanı George Zhao geçtiğimiz günlerde Honor V30 Kasım’da resmi olarak tanıtılacağını doğrulasa da, Çinli akıllı telefon üreticisi resmi özellikleri konusunda oldukça dar kalıyor. Ancak Honor V30’un en son Kirin 990 SoC tarafından kullanılacağını biliyoruz.

Söylentiler şimdiye kadar öğrendiklerimize göre, Honor V30’un 60 megapiksellik bir ana kameradan oluşan dört kameralı bir kurulumla gelmesi muhtemel. Yaklaşan Huawei Nova 6 gibi, Honor V30 da iki ön kamerası barındıracak delikli bir ekrana sahip.

Göz atın:   LG, Huawei Mate 30 Pro için OLED Paneller Tedarik Ediyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu