Tiktok Takipçi Satın Al

Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı)

Huawei’nin alt markası Honor’un yeni akıllı telefonu Honor Play 4 modeli yakın zamanda tanıtılacak.

Honor, Nisan ayında Play 4T ve Play 4T Pro akıllı telefonlarını duyurmuştu. Şimdi, şirket 3 Haziran’da daha güçlü Honor Play 4 5G ve Honor Play 4 Pro 5G telefonlarını piyasaya sürecek.


Play 4 Pro’nun görüntüleri birden fazla sızıntıda ortaya çıktı ve yakın zamanda tespit edilen TNNH-AN00 5G telefonunun olduğuna inanılıyor TENAA’da Play 4 olabilir.

Dün, Honor Play serisi Ürün Yöneticisi Wei Xiaolong Raul, Play4 akıllı telefonlarının sunumlarını paylaşmak için Weibo’da paylaştı.

Play 4’ün arka görüntüleri TNNH-AN00 5G telefon fotoğrafları ile eşleşiyor. Bu nedenle, TNNH-AN00 telefon gerçekten Honor Play4 5G olarak gelecek gibi görünüyor.

Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı)

Raul’un paylaştığı görüntülerde cihaz, siyah, mavi ve beyaz gibi üç renkte görülebilir. Telefonun özellikleriyle ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşmadı. Sol üst konumlu kamera modülüne daha yakından bakmak, dört kamera kurulumunda 64 megapiksel ana lense sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca yandan bakan bir parmak izi okuyucusuna sahiptir.

Honor Play 4 5G Özellikleri

Play4 5G, 1080 x 2400 piksel Full HD + çözünürlük sunan büyük bir 6.81 inç IPS LCD ekrana sahiptir. Ekran deliğinde 16 megapiksel selfie kamera bulunuyor. Play4 5G’nin dört kameralı sistemde 8 megapiksel lens ve 64 megapiksel ana atıcı dışında bir çift 2 megapiksel sensör bulunuyor.

Hangi 2.0GHz sekiz çekirdekli işlemcinin Honor Play4 5G’ye güç verdiği belirsiz. Telefonun Çin’de 4 GB, 6 GB ve 8 GB RAM sürümleri ve 64 GB, 128 GB ve 256 GB gibi depolama seçenekleri ile gelmesi bekleniyor.

Telefon, hızlı şarj desteğine sahip 4.200mAh batarya ile donatılmıştır. Magic UI’nın en son sürümüne sahip Android 10 işletim sistemi cihazda mevcut olacak. Yakışıklı daha fazla depolama için bir NM kart yuvası ile gelecek.

Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı)

Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı)

Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı)

Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı)

Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı) Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu