Tiktok Takipçi Satın Al

Honor Magic6 Pro Fotoğrafçılıkta En Yüksek Puanı Aldı

En iyi akıllı telefon kamerası için yapılan savaş hiç bitmeyen ve muhtemelen hiç bitmeyecek bir yarışma olarak devam ediyor. Huawei, Google, Oppo, Apple ve Samsung gibi markaların akıllı telefonlarının fotoğraf kalitesi sıralamalarında üstün olduğunu biliyoruz ve görebiliyoruz. Ancak Honor Magic6 Pro akıllı telefonun DXOMark sıralamasında zirveye yerleştiğini söyleyebiliriz. DXOMark kalite testinde Honor Magic6 Pro fotoğraflar konusunda, bokeh efekti, önizleme, zoom ve video için yüksek puanlar aldı.

Akıllı telefon hem iç hem de dış mekanlarda mükemmel fotoğraf kalitesi sergiliyor ve düşük ışıkta çekim yapma yeteneği övgüyle karşılanıyor. DXOMark temsilcileri, Honor Magic6 Pro’nun parlak ve doğal renkleri ustalıkla işlediğini ve yakınlaştırma kullanılırken ince ayrıntıları başarıyla koruduğunu belirtti. Bununla birlikte, bazı dezavantajlar da bulunuyor. Akıllı telefonun fotoğraflarda ve videolarda doğal olmayan ayrıntıları gösterebildiği ve yüksek kontrastlı sahnelerde artefaktlarla karşılaşılabileceği belirtildi. Ayrıca düşük ışıklı portrelerde bulanık görüntüler ortaya çıkabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu