Honor 30 Serisi Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler

Honor 30 serisinin çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Honor 30 serisi ne zaman çıkacak?

Honor 30 çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler yayınlandı. Birçok üretici yılın ilk amiral gemisi telefonlarını piyasaya sürmek için gece gündüz çalışıyor. Lansman etkinlikleri dün Samsung’un Unpacked etkinliğiyle başladı ve Xiaomi’nin Mi 10 çevrimiçi lansmanıyla bugün devam edecek.

Duyuruların yılın ilk yarısına kadar devam etmesi bekleniyor. Şimdi, Honor‘un kendi amiral gemisi olan Honor 30 serisinin lansmanıyla ilgili haberler ortaya çıktı.

Sızdırıcıya göre,  (@RODENT950), Honor 30 serisi Nisan 2020’de açıklanacak. Bu, Honor 20 serisinin açıklandığı tarihe göre bir ay önce.

Honor 30 Serisi Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler

Honor 30 ne zaman çıkacak?

Honor 30 serisi standart bir varyant ve Honor 30 Pro adı verilen bir profesyonel model içermelidir. Her iki telefon da Kirin 990 5G işlemci tarafından çalıştırılmalıdır. Ayrıca, Kirin 810 işlemcili Honor 30 Lite adlı orta sınıf bir model olacağını varsayıyoruz.

Firmanın Honor 20 serisi akıllı telefonları geçtiğimiz yılın Haziran ayında piyasaya çıkmıştı. Twitter’da ortaya atılan bir iddiaya göre firma bu yıl o kadar uzun süre beklemeyecek. Yeni telefonlar Nisan ayında çıkmış olacak.

Honor 30 hakkında aslında çok bir bilgi yok. Honor V30 adlı telefon ise Çin dışında Honor View 30 adını alacak ve bu akıllı telefon, Honor 30’dan tamamen farklı bir cihaz olacak. Telefon hakkında bu kadar az bilgi olması bir pazarlama taktiği olabilir.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!