Tiktok Takipçi Satın Al

Honor 10X Yakında Gelebilir!

Çinli teknoloji devi Huawei’nin bir yan kuruluşu olan Honor’un popüler Honor 9X’in bir üst modeli yakında başlatabileceğini öne sürdü.

Honor 10X’in yakında tanıtılacağı bildiriliyor ve Huawei’nin Kirin 820 5G mobil işlemcisi de tanıtacak. Honor X serisi akıllı telefonlar pazardaki oldukça rekabetçi orta menzilli segmenti hedefledi. Yani bir Honor 10X’in çalışmalarda olması muhtemeldir. Nihai lansmanıyla ilgili rapor, Çinli bir mikroblog sitesi olan Weibo yayınından geldi.


Honor 10X Yakında Gelebilir!

Sızıntı akıllı telefonla ilgili daha ince ayrıntıları paylaşmıyor ancak bir görüntüyü paylaşıyor ve barındıracağı önemli bir bileşeni paylaşıyor. Honor 9X, Kirin 810 mobil işlemci özelliğine sahipken, Honor 10X yaklaşan Kirin 820 işlemci aracılığıyla 5G desteği alacak. Bilinmeyenler için Kirin, Huawei’nin tescilli bir yonga setidir ve TSMC tarafından üretilmiştir.

Sızıntı doğruysa, Honor 10X, dizideki ilk 5G akıllı telefon olacak. 9X, 23 Temmuz 2019’da piyasaya sürüldü, bu yüzden Honor 10X’in de aynı zaman dilimine ulaşması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu