Tiktok Takipçi Satın Al

Hogwarts Legacy, 2022’ye Ertelendi!

Geçen yaz Hogwarts Legacy’ye ilk resmi bakışımızı aldık. Harry Potter evrenindeki RPG seti inanılmaz derecede umut verici görünüyor, ancak beklenenden daha uzun süre beklememiz gerekecek.

“Dünyanın dört bir yanından hayranlara, Hogwarts Legacy’nin Portkey Games etiketimizden duyurulmasına verilen muazzam tepkiden dolayı teşekkür etmek istiyoruz. Tüm Büyücü Dünyası ve oyun hayranları için mümkün olan en iyi deneyimi yaratmak bizim için çok önemlidir, bu yüzden oyunu ihtiyaç duyduğu her zaman veriyoruz ”şeklinde bir açıklama okundu. Merakla beklenen yeni nesil RPG, 2022’de bir ara piyasaya sürülecek.


Hogwarts Legacy, Just Cause geliştiricisi Avalanche tarafından geliştiriliyor ve Potter’ın kendisinde yer almayacak. Oyun, Harry Potter’ın gelişinden yüzlerce yıl önce geçiyor ve dilediğiniz türden bir sihirbaz olmanızı sağlıyor. Kötü ya da iyi olabilir, Hogwarts’ın çevresini keşfedebilir ve Büyücülük Dünyası’nın tüm ikonik manzaralarını görebilirsiniz. 2020’de ortaya çıkmadan önce, oyun yıllar önce bazı görüntülerle sızdırılmıştı.

Hogwarts Legacy, 2022'ye Ertelendi!

Hogwarts Legacy, Avalanche Software tarafından geliştirilen ve Portkey Games tarafından yayınlanması planlanan, Harry Potter evreninde 1800’lerin sonlarında geçen yeni bir aksiyon rol yapma video oyunudur.

Oyun 2021’de piyasaya sürülecekti ancak 2022 yılına ertelendi. Oyun. Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecektir.

2022 Yılında Piyasada Olacak

Oyun tamamen tek oyunculu olacak ve umarız birçok Harry Potter hayranının fantezilerini gerçekleştirecektir.

Karakteriniz, büyücülük dünyasını paramparça etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na geç kabul edildiniz ve kısa bir süre sonra sıradan bir öğrenci olmadığınızı keşfediyorsunuz: Antik Büyüyü algılamak ve ustalaşmak için alışılmadık bir yeteneğe sahipsiniz. Bu sırrı herkesin iyiliği için koruyup koruyamayacağınıza veya daha uğursuz bir sihrin cazibesine kapılıp bırakmayacağınıza yalnızca siz karar verebilirsiniz ”,” diye açıklıyor oyunun resmi bir açıklaması.

Hogwarts Legacy oldukça umut verici görünüyor, bu yüzden umarım gecikme her şeye değecektir. Hogwarts Legacy, Xbox One, Xbox Series X | S, PS4, PS5 ve PC’de yayınlanacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu