«
  1. Ana sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Müjde: Bu Sefer Ubisoft’dan Bir Ücretsiz Oyun!

Müjde: Bu Sefer Ubisoft’dan Bir Ücretsiz Oyun!

Steam’den sonra Ubisoft’un kendi oyun platformu Uplay üzerinde ücretsiz oyun oyunculara sunuldu.

1998 çıkışlı retro strateji oyunu Anno 1602 ücretsiz oldu. Kendine has kitlesiyle, gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Anno 1602 bedava bir şekilde Uplay üzerinden 22 Aralık tarihine kadar alınabilir durumda.

Ayrıca Anno 1800 kapalı beta kayıt sistemi de açıldı. Kapalı betada yer almak isteyen oyuncular 31 Ocak – 4 Şubat 2019 tarihleri arasında Anno 1800’ü oynayabilecekler. Bu kapalı beta sadece PC platformu üzerinde erişilebilir olacak. 1998 yılında yayınlanan ve dönemin en başarılı gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri olan Anno 1602, Ubisoft tarafından kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulmakta.

  • Steam’de 61 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Müjde: Bu Sefer Ubisoft'dan Bir Ücretsiz Oyun!

İlk olarak buraya tıklayarak ilgili Ubisoft sayfasına ulaşmanız ve yukarıdan da görebileceğiniz “GET IT FOR FREE BEFORE 12/23” butonuna basarak “Launch UPlay PC” butonuna tıklıyoruz. Eğer PC’de UPlay programı yoksa bu aşamada indirip kurarak hesabınıza giriş yapmanız lazım.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *