Hitman 3 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

IO Interactive tarafından geliştirilip, yayınlanacak olan aksiyon gizlilik Oyunu Hitman 3 sistem gereksinimleri açıklandı.


IO Interactive’nin  geliştirip, yayınlayacağı efsane, aksiyon gizlilik oyunu olan Hitman serisinin yeni oyunu Hitman 3’ın sistem gereksinimleri açıklandı.

Oyun, ışın izleme yolunda pek bir şey destekleyecek gibi görünmediğinden, eski güzel bir 1070, işleri spesifikasyonlara göre çalıştırmada takdire şayan bir iş yapmalıdır. Durum böyleyse, optimizasyon konusunda harika bir çalışma.

Bu yüzden Hitman 2’yi zaten çalıştırabilenler Hitman 3’ü neredeyse kesinlikle sorunsuz çalıştıracaklardır. Oyun harika görünüyor ve harika çalışıyor.

Bu çözümle ilgili hiçbir endişemiz yok. Her şey söylendiğinde ve yapıldığında oldukça zarif! Hitman 3 sistem gereksinimlerinin nasıl görünebileceğini görmek istiyorsanız hemen aşağıya göz atın!

Hitman III, IO Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanması plananan yeni bir aksiyon oyunudur. Oyun 11 Haziran 2020’de PlayStation 5 tanıtım etkinliğinde açıklandı. 25 Kasım 2020’de yapılan açıklamada oyunun Çin’de geçeceği duyuruldu. Yeni nesil konsollarda oyun 4K çözünürlük ve 60 kare hızında çalışacak.

Hitman 3 Sistem Gereksinimleri

Hitman 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Phenom II X4 940
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870
  • RAM: 8 GB RAM
  • Depolama: 80 GB

Hitman 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4790
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 veya AMD Radeon RX Vega 56 8 GB
  • RAM: 16 GB RAM
  • Depolama: 80 GB

Hitman 3 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

IO Interactive firması tarafından geliştirilen yeni Hitman oyunu olan Hitman 3 sistem gereksinimleri belli oldu. Hitman 3, Glacier oyun motorunda çalışır. Hitman 3 sistem gereksinimlerini önerilen şekilde çalıştırmak için bir GeForce GTX 1070 ile birleştirilmiş Core i7-4790 4 Çekirdekli 3.6GHz veya Ryzen R5 1600 işlemciye ihtiyacınız var. Bu donanım ile yüksek grafik ayarlarında 1080p ekran çözünürlüğünde yaklaşık 60FPS elde etmeyi bekleyebilirsiniz.

Hitman 3, düşük ayarlarda oynamak için bir Radeon HD 7870 grafik kartına ihtiyaç duyar, minimum özelliklere ulaşmak için Core i5-2500K 3.3GHz veya Phenom II X4 940 işlemci ile 1080p monitör çözünürlüğünde 30FPS elde edilir. Minimum sistem belleği 8 GB’dir. GPU’nuzun DirectX 12’yi çalıştırabileceğinden emin olun, aksi takdirde Hitman 3 çalışmayacaktır. Özetlemek gerekirse, Hitman 3’ün önerilen ayarlarda oynamak için yaklaşık 5 yıllık bir bilgisayara ihtiyacı var.

Hitman 3 Çıkış Tarihi

Hitman 3, IO Interactive tarafından geliştirilen üçüncü şahıslara ait bir gizlilik oyunudur. Oyunun PS5, Xbox Series X ve Series S, PS4, Xbox One ve PC dahil olmak üzere platformlarda 20 Ocak 2021’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Hitman 3 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Optimal Donanım Önerileri

Burada, minimum gerekli özelliklerin, biraz daha fazla sabit disk alanına ihtiyaç duymanın ve Windows 10 ve Direct X Sürümüne geçmenin yanı sıra, Hitman (2016) ve Hitman 2 (2018) için gereken minimum özelliklerle neredeyse aynı olduğunu belirtmek ilginçtir.

12. Oyun motoru ve oyun sistemlerinin diğer teknik yönleri bu üçlemede oldukça tutarlı göründüğünden, bu biraz mantıklı. Birinci ve ikinci oyun arasında bazı iyileştirmeler vardı, ancak teknolojik açıdan, işler çoğunlukla tutarlıydı. Buradaki öneri, önceki oyunlardan herhangi birini çalıştırmakta sorun yaşamadıysanız, bu yenisini de çalıştırmakta sorun yaşamamanızdır. Oyunu daha güçlü bir donanım gerektirmeye zorlamak yerine, seviye tasarımı ve anlatım gibi alanlarda deneme yapma olasılıkları daha yüksektir.

Steam’den Epic Game Store’a geçişte önceki oyunlardan kaydetme, kilit açma ve konumlarınızı aktarma işleminin nasıl çalışacağı hakkında daha fazla ayrıntı duymayı bekliyoruz. Hitman 2 ile, Hitman 1’in tüm seviyelerinin ve içeriğinin güncellenmiş versiyonlarını zaten satın almışsanız size verdiler. Hitman 3 ile de benzer olacağını söylediler, sadece ayrıntıları beklememiz gerekecek.

Hitman 3 Oyun Detayları

Hem Hitman (2016) hem de Hitman 2 (2018), benim ve diğer birçok oyuncu için Hitman hakkında gerçekten sevdiğimiz şeye geri dönen harika oyunlardı ve bu, karmaşık örtüşen sistemlerle eşleştirilmiş serbest biçimli sanal alan seviyesi tasarımı. Bunlar, yaratıcı olmanız ve çok çeşitli yaklaşımlarla görevleri yerine getirmeniz için size bol bol alan sağlayan gizli oyunlardır. Bir hedefin iç sığınağına girmek için sosyal mühendisliği kullanmak ister misiniz? Bir “kaza” yaratmak için birkaç cıvatayı gevşetmek ister misiniz? Bir keskin nişancı tüfeği aracılığıyla hedefinize uzaktan nişan alın? İntihar süsü verilsin mi? Bu seçeneklerin tümü sizin için mevcuttur ve oyun, tüm bu farklı şekillerde oynamayı teşvik edecek ve ödüllendirecek şekilde yapılandırılmıştır.

Ölümcül suikastçı Ajan 47 olarak oynamak, bu son oyun serilerinden daha iyi hissettirmedi. O bir bukalemun, hedefine yaklaşmasına yardım edebilecek herhangi birinin kimliğini hızlı ve ihtiyatlı bir şekilde ele geçirebiliyor ve ara sıra diyalog anlarında, kuru mizah anlayışı kullandığı bıçaklar kadar keskindir. Genel olarak yazı, gülünç satırlar söyleyen arka plan karakterleri ile gülünçtür ve genellikle aşırı servet eşitsizliği, politik ikiyüzlülük veya şirket gücü gibi konuların saçmalığını vurgular. Bu oyunları başka bir seviyeye yükselten alaycı bir alt ton var. Bu içeriğimizde hitman 3 sistem gereksinimleri listesine yakından baktık.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu