Tiktok Takipçi Satın Al

Hitman 2’nin Çıkış Videosu Yayınlandı!

Geçtiğimiz aylar içerisinde duyurulan Hitman 2’nin çıkış videosu yayınlandı.

Yapımcılar yeni oyun ile oyuncuları Kolombiya’nın balta girmemiş ormanlarına yolcuğa davet ediyor. Oyuncular Kolombiya’nın ıssız ormanlarında uzun mavi palçolar giyen ve çalılıklarda saklanan düşmanlarla baş edecek olan Ajan 47 ile yeniden zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalışacaklar.

[sp-related style=”dark” id=”19425″]

Hitman 2’nin Çıkış Videosu Yayınlandı!

IO Interactive, yeni oyunda oyunculara farklı bir deneyim yaşatacak. Genellikle yoğun ve karanlık gözüken ormanda bina sayısının azlığıda oldukça dikkat çekiyor. Bu da şu anlama geliyor ki, her an çalılıkların içine saklanmış düşmanlarla baş başa kalacağız. Hitman 2, 13 Kasım 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanacak. Ülkemizde yeni oyunların fiyatları oldukça uç noktada ve Hitman 2 ön sipariş bonusu ile konsollarda 209 TL seviyesinde olacak.

Hitman oyunu ile tekrar bir serisi başlayan Hitman, Hitman 2 oyunu ile birlikte bu yeni seride karakterin maceralarını sürdürmeyi hedefliyor. Gölge Müşteri adı verilen bir örgütle mücadelenin ana konu olacağı yeni oyun, oyun içi yenilikleri ile fark yaratmaya hazırlanıyor. Oyuna ait çıkış fragmanı nihayet yayınlandı.

Co-op modu başta olmak üzere oyun içinde challenge tipindeki görevler, çevrimiçi olarak düzenlenip tüm Hitman 2 oyuncularının katılım gösterebileceği görevler oyunu çok daha zengin hale getiriyor. İçerik bakımından son derece yoğun olduğu belirtilen oyun 13 Kasım itibarıyla oyuncularla buluşacak.

:: Hitman 2 Platform Fiyatları

  • PS Store Standard Edition — 209,00 TL
  • PS Store Gold Edition — 299,00 TL
  • Xbox Store Standard Edition — 209,75 TL
  • Xbox Store Gold Edition — 299,00 TL
  • Steam Standard Edition — 102,00 TL
  • Steam Silver Edition — 123,00 TL
  • Steam Gold Edition — 144,00 TL
[sp-related style=”dark” id=”19010″]

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu