Tiktok Takipçi Satın Al

Hesap Satışı İle Para Kazanmak İçin Mutlaka Bilmeniz Gerekenler

Instagram, Twitter, Facebook Hesap Satışı Nasıl Yapılır? Instagram hesap satışı yapmak isteyen kullanıcılar sitemizde ilan oluştururlar, diğer sosyal medya platformları için de bu geçerlidir.

alıcılar bu ilan üzerinden satıcılar ile iletişime geçer. Satıcıya ulaşılamadığı durumda DijitalSat tarafından satıcı aranır ve işlem için siteye davet edilir. Alıcı veya satıcı isterse aracılık hizmeti talep eder, komisyonu isterlerse ortaklaşa ödeyebilirler.


Satıcılar, hesabın bütün bilgilerini eksiksiz vermek zorundadır. İlk kayıtlı mail adresini, mail adresinin tüm bilgilerini, giriş yapılan şehir gibi bilgiler eksiksiz alıcıya teslim edilmelidir. Hesap satın alan kişiler bu bilgileri mutlaka talep etmelidir. Bu bilgiler elinizde yoksa, satıcı hesabı geri alabilir.

YouTube, Steam ve Twitch Hesap Satış İşlemleri

YouTube kanal satışı, Steam ve Twitch hesap satışında alıcıların dikkat etmesi gereken en önemli şey, hesapların daha önce aldığı cezalardır. Mümkün oldukça ceza almamış, temiz ve sponsor anlaşmaları kanıtlanabilir hesaplar alınmalıdır. Devam etmekte olan sponsorluk anlaşmalarını mutlaka öğrenmeli, bu anlaşmalara göre ödenecek tutarları hesap size geçtiği andan itibaren siz talep etmelisiniz. Aksi durumlarda anlaşmalarda sorun yaşanacaktır. Başkasının para kazandığı bir anlaşmayı, markayı siz tanıtmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca hesapların kayıtlı olduğu ilk mail adresi bütün sosyal medya platformlarında önemlidir. İlk mail adresini mutlaka kendi üzerinize geçirin.

YouTube kanal satış işlemlerinde ise mutlaka kanalın organik izlenmesine, takipçi sayısına ve gelirine dikkat edilmelidir. İzlenme ve abone sayısı birbiriyle orantılıdır. Arada uçurum olan kanallar izlenme satın almış, click bait ile kasmış olabilir. Ya da farklı yollar izleyip, sosyal medya üzerinden izlenme elde etmişlerdir. YouTube kanal satışında abone sayısı ile gelir de birbiriyle orantılıdır. Abone sayısı az olan bir kanalın gelirinin yüksek olması, çok fazla izlenme alması beklenemez. YouTube kanalı satın alırken bu kriterlere mutlaka dikkat etmelisiniz.

Oyun Hesap Satış İşlemleri

Hesap Satışı İle Para Kazanmak İçin Mutlaka Bilmeniz Gerekenler

Oyun hesap satışı işlemi kolay olsa da dikkat edilmesi gereken oldukça fazla konu vardır. Oyun firmaları bir destek bileti ile bütün bilgileri hesabın eski sahibine verebilir. Bu nedenle hesap alırken mutlaka ilk mail adresini isteyin, hesaba satın alınmış kodları satıcıdan mutlaka isteyin. Hesabı satın aldıktan sonra 4 adet yeni kod satın alın ve hesaba mutlaka tanımlayın. Hesaba giriş yapılan şehir, hesabın açıldığı tarih, hesabı açan kişinin doğum tarihi gibi bilgileri isteyin. Bu bilgiler elinizde bulunduğu sürece, satın aldığınız hesabı kimse geri alamayacaktır.

Hesap Satışında DijitalSat Sizi Nasıl Güvende Tutuyor?

Hesap satış işleminde Dijitalsat olarak müşterilerimizin güvenliğine öncelik veririz. Bu sebeple aracılık sistemini kullanmak isteyen kullanıcılara bazı hizmetler vermekteyiz. alıcı ve satıcının güvende kalması için adımlar atar, kusurlu veya güvenilmez bulduğumuz durumlarda alıcıyı veya satıcıyı uyarır ve işlemi iptal ederiz. Örneğin bir hesap satın almak istiyorsunuz. Belirttiğimiz güvenlik adımlarının pek çoğunu doğrulayamayan bir satıcı ile işlem yapmaya çalıştığınızda öncelikle sizi uyarıyoruz, eğer devam etmek isterseniz satıcının önceki satışları kontrol ediliyor. İyi bir ticari geçmişe sahipse satıcı, alıcı onayıyla işlem tamamlanabilir. Ancak satıcının daha önce herhangi bir ticareti bulunmuyorsa işlem tarafımızdan iptal ediliyor, alıcı uyarılıyor ve bu tarz satıcılar ile ticaret yapmaması sağlanıyor.

Alıcı adına satıcıdan oyun hesapları ve sosyal medya hesaplarının satışı sırasında gerekli olan bütün bilgiler alınıyor, kontrol ediliyor. Bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra satıcıya parası yatırılıyor. Komisyon ise talep doğrultusunda alıcı veya satıcıdan alınıyor ya da alıcı veya satıcı komisyonu kendi arasında bölüşebiliyor. Aynı şekilde banka masrafları da alıcı veya satıcıya yansıtılıyor.

DijitalSat olarak hesap satış işlemlerinde aracılık sistemini zorunlu tutmuyor, sadece öneriyoruz. Aracılık sistemini kullanmadan da güvenilir bulduğunuz satıcılar ile iletişime geçebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Ulaşamadığınız alıcılar ile ilgili “Canlı Destek” kısmından destek talep edebilirsiniz. DijitalSat olarak sizin adınıza satıcı veya alıcıa ulaşıp, alışverişin gerçekleşmesi için sitemize davet ederiz. Alıcı veya satıcı müsait değilse, alışverişin gerçekleşebilmesi için randevu saati alınır ve belirtilen saatlerde alıcı ve satıcının alışverişi , hesap satış işlemini tamamlaması beklenir.

Para havuzu sistemi ile uzun süreli alışverişlerde üyelerimizi güvende tutuyoruz. Satın almak istediğiniz bir hizmet uzun süreli bir işlemse ve satıcıya güvenmiyorsanız para havuzu sistemini kullanabilirsiniz. Para havuzu sisteminin haftalık komisyon oranı %5’dir. Paranın bekletildiği hafta başına, alışverişin toplam bedelinden %5 oranında komisyon alınır. Satıcı tarafından belirtilen çalışma süresi boyunca komisyon alıcıdan tahsil edilir. Satıcı belirtilen süreyi aşarsa, aşılan sürenin komisyonu ise satıcıdan tahsil edilir.

Alışveriş bedeli (Paranız) DijitalSat para havuzunda bekletilir, çalışmanın eksiksiz yapılıp yapılmadığı kontrol edilir. (Satıcıdan çalışmaya dair raporlar istenir.) Eksiksiz yapılan çalışmanın bedeli satıcıya ödenir. Yapılan çalışmada eksiklik varsa; satıcının yaptığı çalışmanın piyasa değeri kontrol edilir, piyasa değeri belirlendikten sonra ödemesi o değer üzerinden yapılır. Kusurlu veya çalışmayan alışverişlerde ise ticaret iptal edilir, alıcının parası iade edilir. Alıcı ve satıcı talep ederse DijitalSat tarafından sözleşme hazırlatılır (Sözleşme maliyeti alıcı ve satıcıdan ortak alınır.) iki tarafında ıslak imzalı örnekleri alınır. Daha detaylı bilgiyi sitemizin blog kısmında bulunan yazılarda inceleyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu