AMD

Herkes İçin Genel Forum Sitesi: Dipsiz Forum

Forum sitesi, üyelerinin her konuda düşüncelerini paylaşabileceği, sitenin sahiplerinden veya editörlerinden başka ziyaretçilerin de kayıt olarak mesaj gönderebileceği bir mesaj panosu sitesidir.

Forum siteleri, kullanıcılarına blog sitelerinden farklı olarak çok geniş profil ve mesajlaşma seçenekleri sunduğu için, bloglara oranla daha keyifli bir deneyim sunar.

Genel Forum Sitesi Nedir?

Genel forum sitesi, belirli bir konu (niche) üzerinde yoğunlaşmamış, üyelerinin dilediğince paylaşım yapabileceği ve konu kısıtlaması olmayan forum türüdür. Genel forum siteleri aynı zamanda birer sosyal medya platformudur. Denetime tabi olmadan, üyelerin yazdığı mesajlar anında gözükür ve Google gibi arama motorlarının sonuçlarında kısa sürede gözükmeye başlar.

Bu özelliği ile forumlar günümüzde güncelliğini korumaktadır. Örneğin ülkemizdeki en güvenilir ve güncel forum siteleri arasında yer alan Dipsiz Forum’a ücretsiz olarak kayıt olan tüm üyeler; avatar, kullanıcı görseli ve mesajların altında sergileyebilecekleri imza gibi özelliklerden faydalanabilir. Blog sitelerinde, bu özelliklerin birçoğu hala bulunmamaktadır.

Forum Sitesi Ne İşe Yarar?

Forum siteleri, tıpkı bloglar gibi her türlü bilgiyi paylaşmanıza olanak sağlar. Daha fazlası olarak, forum sitelerinde soru sorabilir, başkalarının sorularına cevap verebilir ve anket düzenleyebilirsiniz. Her forum, aynı zamanda geniş bir arşiv anlamına geldiğinden, geçmişte açılmış konuları arama motoru ile arayıp, sorularınıza cevap bulabilir ve ilginç bilgiler edinebilirsiniz.

Roma döneminde halkın kamu işlerini konuşmak için toplandıkları alana Forum denildiğini göz önüne alırsak Forumun tarihi anlamına da uygun olacaktır.

Dipsiz Forum da, her konuda en güncel bilgi ve araştırma yazılarını okuyabileceğiniz, tüm sorularınıza açık bir genel forum sitesidir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

2 Yorum

  1. Yaklaşık 12-13 yıldır hep forumlarda yazdım, sosyal medyadaki kargaşayı sevemedim bir türlü, forumlar daha aile ya da arkadaş sohbeti tadında geçtiği için midir nedir daha çok seviyorum.

  2. Genel forum siteleri bitti diyorlardı ama ben hala forum sitesi seviyorum. Daha sıcak geliyor bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!