Tiktok Takipçi Satın Al

Tüm Cihazlar için Ücretsiz Tango İndir

Tango indir, dünyada en çok kullanılan popülaritesi yüksek uygulamalar arasında zirveyi zorlamayı başardı. Tango indir sitesinde bulunan indirme linkleri ile android ve ios cihazlarınıza indirdiğinizde program otomatik olarak cihaza yüklenecektir. Tango indir uygulamasını açar açmaz karşınıza turuncu ekran üzerinde Tango yazısı çıkacaktır.

Keşfedin seçeneğine bastıktan sonra ekranınızda, insanları keşfedin başlığı altında, kişilerim, sallayın, tanıyor olabileceğiniz kişiler, yakındaki kişiler, popüler kişiler, dünya çapında… seçenekleri çıkacaktır. Bu seçeneklerden birini kullanarak yeni arkadaşlar bulabilir yada telefon rehberinizde kayıtlı olan ve tango kullanan kişilerden biri ile sohbete başlayabilirsiniz.

Uygulamanın özelliklerinden bazıları;

  • Ekranın sol kısmında çıkan kişilerden video resmi olanlara tıklarsanız, görüntülü konuşma imkânı bulursunuz.
  • Bulut sembolüne benzeyen kısma tıkladığınızda, seçtiğiniz kişiyle mesajlaşabilirsiniz.
  • Hem konuşup hemde görüntülü chat yapma imkânı bulabiliyorsunuz.
  • Salla özelliği ile sallayıp karşınıza çıkan kişiyle ister mesajlaş istersenizde konuşabilirsiniz.
  • Yer bildirimi açık olan, yakınınızdaki kişilerle sohbet imkânı sağlayan Tango, bir nevi çöpçatanlık yapıyorda denebilir.
  • Listenizde kayıtlı kişilerin doğum günlerini hatırlatma, özelliğide olan Tango birçok alanda yarar sağlayacak bir platformdur.
  • Üst seçeneklerde oyun joiytiği simgesine tıklayarak tangonun tavsiye ettiği oyunları görebilir ve canınız sıkıldıysa oyun oynayarak vakit geçirebilirsiniz. Oyunların sağ tarafında bulunan indirme simgesine tıklayarak yeni ve beğendiğiniz oyunu telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Dünyada ciddi bir kitle tarafından beğenilerek kullanılan Tango indirmek için ilgili linke tıklayabilirsiniz,Yeni üyelik açılarak kullanılabilen bir uygulama olan tango indir.

Ücretsiz olarak kullanımına başlayabilirsiniz.

Yeni arkadaşlıklar, dostluklar oluşmasına, yakındaki Tango kullanıcılarıyla sohbet imkânı sunmasına, görüntülü ya da mesaj yoluyla hasretliğe son veren, mesafelere karşı koyan Tango indirilmesi çok kolay bir uygulamadır.

Kullanıcı kitlesi bakımından rakiplerine açık ara fark atan, artan teknoloji ihtiyaçlarını karşılamaktan geri kalmayan, kullanıcılarına eğlenceli vakit geçirme imkânı sunan, Tango ile ister yazarak ister chat yaparak, yüzyüze sohbet ediyor gibi, samimi ortam sağlayan, bu programla günleriniz farklı ve keyifli geçecek.

Tüm Cihazlar için Ücretsiz Tango İndir

Tango indir görüntülü sohbet et!

Tango ile internet bağlantınız olması yeterli.Bunun dışında hiçbir ücret talep etmeyen uygulama ile karşınızdaki kişi ile telefonunuzun kamerasından görüntülü sohbet edebilirsiniz. Görüntülü konuşma özelliği olmayan yada cihazı görüntülü konuşmayı desteklemeyenler için çok kullanışlı bir uygulama olan tangoyu özellikle Sony Xperia cihazı olanlar tercih ediyor. Sony Xperia z1 cihazlarda görüntülü konuşma seçeneği bulunmadığı için bu sorunu tango ile giderebilirsiniz.

Sesli görüşme, ses gönderme ve video gönderme;

Tango uygulamasının özellikleri içinde sesli görüşme seçeneğide bulunuyor. Bu özelliği kullanarak telefonunuzda kontur olmadığında dahi sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca mesajlaşma bölümünü kullanarak ses kayıtları gönderebilir ve video kayıtları gönderebilirsiniz.

Her isteğinize tek uygulama

Yukarıda bahsedilen özellikler için normalde birkaç uygulama kullanmak gerekmektedir. Tango indir ile birçok işinizi halledebilirsiniz. Yeni arkadaşlar bulmak ve daha eğlenceli zaman geçirmek için tango indir.

Android için tango indir

Android kullanıcılarının ilk tercihi olan tango uygulamasının android için direk indirme linklerine ve kullanma klavuzlarına ulaşmak için www.tangoindir.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Site sadece tango için hazırlanmıştır ve güvenlidir. Tango hakkında daha detaylı bilgi, indirme linkleri ve nasıl kullanacağınız hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Cihazlar için Ücretsiz Tango İndir Tüm Cihazlar için Ücretsiz Tango İndir

Tüm Cihazlar için Ücretsiz Tango İndir

Tüm Cihazlar için Ücretsiz Tango İndir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu