Karne Hediyesi Hepsiburada’da: Çok Uygun Fiyatlı Lenovo Tab E7 Fırsatı!

Hepsiburada üzerinde Lenovo Tab E7 modeli indirimde kullanıcıları bekliyor! Sizler için özel olarak paylaşılan bu içerik sayesinde sizde Lenovo Tab E7 sahibi olabilirsiniz.

Lenovo Tab E7 modeli, süper indirim fırsatı ile birlikte sizde sahip olabilirsiniz. Tek elle kullanım imkanı sunan Lenovo Tab E7 tablet modeli Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada farkı ile birlikte tüketicilere sunuluyor.

Lenovo Tab E7 tablet modeli giriş seviyesine yönelik hazırlanan modellerden biri. Lenovo Tab E7, 10.35mm incelikte ve 272 gram ağırlığa sahip. Tek elde rahatlıkla kullanmak pek hala mümkün. Bu, özellikle toplu taşıma araçlarında rahat kullanım için tercih edilebilecek bir özellik. Arka tarafında 2, ön tarafında da 0.3MP değerde kamera yer alıyor. Arka kamera ile 720p, ön kamerayla da 480p değerde videolar çekebiliyorsunuz. Açıkçası kameraların arayüzleri pek kullanışlı değil ve tahmin edeceğiniz üzere çekim kaliteleri de iyi değil. Yine de, hiç yoktan iyidir diyebiliriz.

Karne Hediyesi Hepsiburada'da: Çok Uygun Fiyatlı Lenovo Tab E7 Fırsatı!

7 inçlik bir ekrana sahip olan tablet, arka kısmı pürüzlü plastik malzemeyle birlikte geliyor. Sağ yan tarafında fiziksel tuşları yer alırken sol yan tarafında da microSD kart haznesi yer alıyor. Kısacası Lenovo Tab E7, tek elde kullanıma uygun, ama öte yandan iddiasız bir tasarıma sahip.

Karne Hediyesi Hepsiburada'da: Çok Uygun Fiyatlı Lenovo Tab E7 Fırsatı!

Lenovo Tab E7 fırsatı Hepsiburada’da

Lenovo Tab E7, MediaTek işlemciden gücünü alıyor. Bu işlemci 1.3GHz’a kadar hız sunan 4 çekirdekli bir işlemci. Bunun yanında 1GB RAM ve 8GB dahili depolama kapasitesi sunuyor. İsterseniz microSD kart da takabiliyorsunuz. Cihazda 2750mAh pil yer alıyor ve tek şarj ile normal kullanımda bir günü çıkarabilirsiniz.

Karne hediyesi olarak çocuklarınıza güzel bir hediye alabilirsiniz. Tasarımı ve kullanışı oldukça sade ve küçük olan tablette 802.11 /b/g/n Wi-Fi özelliği olan tablet, Wi-Fi bağlantı bulunuyor.

Lenovo Tab E7, Android 8.1 işletim sistemi ile kutudan çıkıyor. Ek olarak Google’ın daha az mobil veri ve daha az sistem gücü kullanımına yönelik olarak hazırladığı “Go” ek isimli uygulamalar yer alıyor. YouTube Go, Maps Go ve Asistan Go gibi uygulamaları barındırmakta.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!