Tiktok Takipçi Satın Al

Hem Ucuz Hem Kaliteli: Gamepower Night Stalker

Oyuncu ekipmanları son zamanlarda oldukça rağbet gören teknoloji ürünlerinden bir tanesi diyebiliriz. Bu TeknoDiot videosunda ise konuğumuz Gamepower’ın hem kaliteli hem performansına göre uygun fiyatlı oyuncu faresi Night Stalker!

GamePower Night Stalker, elinizin boyutundan bağımsız olarak; mouse’u nasıl kavrayacağınızı sizin için tahmin etmiş mükemmel bir yapıya sahiptir. Her oyun türü için rahattır ve oyun deneyimini artırmak için iyi bir konfora sahiptir. İçbükey ve dışbükey kaymaz dokunun her iki yanda aynı anda el kaymasını önlemek için sizinle olduğunun her zaman farkında olun.


Hem Ucuz Hem Kaliteli: Gamepower Night Stalker

Night Stalker üzerindeki Omron tarafından tasarlanan bu yeni switchler (anahtarlar) oyun için en hızlı tepki süresi ve 5 milyon kez tıklama kadar uzun süre dayanıklılık için optimize edildi ve ayarlandı. Hızlı hareketler her oyun için ciddi önem arz etmektedir. Rakiplerinize göre avantaj kazanmak, hızı ve hassasiyeti doğru bir şekilde kontrol etmek için farenizi 5000 DPI değerine ayarlamanın farkını yaşayın. Tasarım olarak gerçekten çok şık ve ele tam oturduğunu söyleyebilirim.

Yan tarafları biraz elimi terletmedi değil. Ancak her el bir değildir değil mi 🙂 Çok sorun olmayacaktır bence. Gamepower Night Stalker’a internet üzerinden birçok e-ticaret sitesinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Fiyat olarak piyasada 80 TL – 89 TL arasında bir fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Hem Ucuz Hem Kaliteli: Gamepower Night Stalker

:: Night Stalker Teknik Özellikleri

Çözünürlük (DPI): 5000 DPI
Buton Sayısı:  7 Buton
Switch Üreticisi: Omron
Switch Ömrü:  (Tık Sayısı) 5 Milyon
Tazeleme Hızı: (Hz) 1000 Hz
Mat: Teflon Mat
FPS Frame Rate: 6400 FPS
LED ya da RGB LED:  RGB BACKLIT
Kablo Uzunluğu:  1.8 Metre
Maksimum Hızlanma:  8G
Sensör Cinsi:  Optik
Sensör Üreticisi ve Modeli:  Avago 3050
Yazılım ve Makro: Var (Videoda gösterdik)
Garanti Süresi: 24 Ay

:: Gamepower Night Stalker Videosu

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu