Tiktok Takipçi Satın Al

HelpSteps ile Beşiktaş’ın Büyük Projesi!

Beşiktaş’ın Bağış Kampanyası Olan  ‘ÖdülSenin’ Programında, HelpSteps Adlı Uygulamanın Ve Beşiktaş İle Yapılcak Projenin Duyurusu Yapıldı.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulamanın amacı insanlara sağlık için adım attırıp onlara HS parası
vermektir.


Gün boyunca, kullanıcılara belirli miktarda adımlar attırıp, gün sonunda 30 saniyelik reklam videoları izletip, kullanıcılıra izledikleri reklamlara bağlı olarak HS parası vermektedir

Kullanıcılar, kazandıkları bu HS paralarını, ister uygulamanın belirlediği ödülleri satın alabilir veya çeşitli yerlere bağışlar yapabilirler.

HelpSteps ile Beşiktaş'ın Büyük Projesi!

İlgili Makaleler

Kızılay, Yeşilay, Ahbap gibi birçok Sivil Toplum Kuruluşlarının da desteklediği HelpSteps, 9 Ağustos Pazar günü yayınlanan ‘Ödül Senin’ Programında, Beşiktaş ile proje başlattığını duyurdu.

 

HelpSteps ile Beşiktaş'ın Büyük Projesi!

İşte Projenin Detayları!

HelpSteps uygulamasının aynı mantığıyla ilerleyecek olan proje, aynı şekil kullanıcılar gün boyunca adım atacak ve günün sonunda izleyecekleri 30 saniyelik reklam videoları ile kazandıkları HS paralarını, Beşiktaş’a bağışlaya bilecekler. Ödül Senin programında yapılan canlı yayında, bu projenin Beşiktaş’a yıllık, yaklaşık 15 milyon Türk lirası kazandıracağı belirtildi.

HelpSteps ile Beşiktaş'ın Büyük Projesi!

HelpSteps ile Beşiktaş'ın Büyük Projesi!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu