Tiktok Takipçi Satın Al

Heavy Rain PC Demosu Çıktı

Bu gerginliğe batmış psikolojik gerilim filmi dört farklı karakter oyna. Her kararın çarpıcı sonuçları olabileceğinden sonraki hamlenizi dikkatlice seçin.

Geliştirici Quantic Dream, Heavy Rain PC versiyonu demosunu bugün itibarıyla yayınladı. Heavy Rain oyunu Epic Games Store’da oyuncularla buluşmuş durumda. Heavy Rain oyununa buradan göz atabilirsiniz.


Dört gün süren gizem ve şüphe uyandıran av, yalnızca “Origami Katili” olarak bilinen bir katilin suç mahallinde, suç mahalli katlanmış kağıt şekillerini geride bırakmasıyla isimlendirilen kartının adını aldı.

Heavy Rain PC Demosu Çıktı

Dört karakterin her biri kendi yönlendirmelerini takip eder, kendi amaçları ile. Eylemlerini yönlendirerek, katilin yeni bir kurban olduğunu iddia etmesini önlemelisin. Bu hikayenin nasıl biteceği tamamen size kalmış…

[sp-related style=”dark” id=”42483″]

Heavy Rain dışında Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human da PC’ye geliyor. Oyunların demo çıkış tarihleri, tam sürüm çıkış tarihleri ve fiyatları şu şekilde: Demo çıkış tarihleri, Heavy Rain Çıktı. Tam sürüm çıkış tarihleri: Heavy Rain 24 Haziran 2019 (40,00 TL).

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu