Heavy Metal Machines, Yeni Metal Pass ile Orta Çağ Temasını Başlatıyor! - TeknoDiot.com

Heavy Metal Machines, Yeni Metal Pass ile Orta Çağ Temasını Başlatıyor!

Abone Ol 

Birinci yılını kutlayan Heavy Metal Machines, oyuncular için ödüller hazırladı. Yeni Metal Pass ile Orta Çağ temasına geçiş yapan ve yeni kostümlerle oyuncuları karşılayan Heavy Metal Machines, bu heyecan dolu maceraya herkesi bekliyor!

Ücretsiz çok oyunculu bir PC oyunu olan Heavy Metal Machines, düzenlediği Metal League ile espor tarafında kıyasıya mücadelelere sahne olan turnuvalar düzenlerken, arenayı güncel tutmayı ve yeni içeriklerle oyunculara keyifli bir oyun deneyimi sunmayı ihmal etmiyor.

Orta Çağ’ın getirdiği ödüller sahiplerini bekliyor!

Ücretsiz çok oyunculu bir PC oyunu olan Heavy Metal Machines, yeni Metal Pass ile şövalyeler, ejderhalar ve iki başlı Ogre’ler gibi Orta Çağ’ın güçlü ordularını ve fantastik canavarlarını savaş alanına indiriyor. Unutulmayacak maceraların yaşanacağı bu alanda, aynı zamanda oyunculara 112 eşsiz ödül de kazandıracak. Kıyamet sonrası Rockalot Krallığı’na gelen, Heavy Metal Machines’in paralel evrenindeki arenalarda kendilerini kanıtlamak için ölümcül mücadeleler veren şövalyeler, canavarlara karşı umutsuz bir savaş başlatıyor.

Rockalot Krallığı’ndaki bozuk düzen nedeniyle insanlığa karşı yeni silahlar elde etmeyi başaran canavarlarla oldukça zorlu bir savaş yaşanacak. Yeni sezon ile gelen yeni kostümler sadece güzel bir görüntü sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda karakterlerin becerileri için şaşırtıcı etkiler yaratacak. Ekim ayının sonuna doğru ise bu enteresan olayların yanı sıra oyuncuları çok daha fazla sürpriz bekleyecek.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Daha fazlasını öğrenmek için yeni sezona şuradan göz atabilirsiniz:

Heavy Metal Machines’ın birinci yılı kutlamaları başladı!

Bu bir yıl boyunca gerçekleşen aktiviteleri kısaca özetleyen Hoplon CEO’su Rodrigo Campos, “Heavy Metal Machines lansmanının birinci yılını kutluyoruz ve o zamandan beri düzenli olarak ek içerik ve ödüller içeren yeni sezonlar, ayrıca para ödülü olan çevrimiçi turnuvalar, dereceli mod, gamepad desteği, emojiler ve oyuncuların becerilerini oyunun yapay zekasına karşı eşleştirmede test edebilecekleri bir eğitim modunu sağladık. Bu lansmanlar, birçok haberi dört gözle bekleyen topluma her zaman en iyi deneyimi sunma taahhüdümüzü pekiştiriyor. Heavy Metal Machines’ın altıncı sezonunda elde edilen sanatsal sonuçtan gurur duyuyoruz. Orta Çağ teması ve yeni görünümler, binici becerileri üzerinde inanılmaz etkilere sahip ve oyunda şimdiye kadar yapılmış herhangi bir kostümden daha iyi performans gösteriyor. Topluluğun hoşuna gideceğinden eminiz” dedi.

Göz atın:   League of Legends ve Rocket League Karışımı: Heavy Metal Machines

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu