Half-Life Alyx’e Ait Yeni Ekran Görüntüleri!

12 yılın ardından Valve tarafından duyurulan Half-Life: Alyx’e ait yeni görseller paylaşıldı. Detaylar makalemizde…

Valvenin uzun süredir beklenen yeni oyunu olan Half-Life:Alyx’e ait yepyeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Paylaşılan görseller bir VR oyununa göre çok iyi diyebiliriz. Her serisi oyun sektöründe devrim yaratan hayranları tarafından uzun süredir yeni bir oyun gelmesi beklenen Half-Life serisi için kısa bir süre önce yeni bir oyun geleceği haberini almıştık. Oyun hakkında sadece kısa bir video yayınlanarak oyun hakkkında bize kısa bir bilgi vermişti ama tam olarak bizleri neyi beklediğini bilmiyorduk. Fakat bugün ortaya çıkan yeni ekran görüntüleri sayesinde oyun hakkında daha çok fikire sahip olmaya başlıyoruz.

Valvenin Valve News Network adlı Youtube kanalı üzerinden yayımlanan ekran görünüleri, oyunun bizlerin beklediğinden daha çok kaliteli olacağını gösteriyor.

Half-Life Alyx’in Yeni Ekran Görüntüleri

Videodan almış olduğumuz bilgilere göre Valve, 12 yılın birikimini bu oyun ile atacak gibi görünse de oyunun VR olarak geleceğini unutmamamız gerekiyor.

VR oyunları arasında ilk sıralara çıkabilecek olan Half-Life Alyx’e çıkışından sonra detaylı olarak bakacağız.

İLGİLİ İÇERİK:  Xbox Live Gold Şubat 2020 Oyunları Belli Oldu
Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu