Half Life: Alyx Oynanış Videosu Yayınlandı

Valve’nin efsanevi oyunu Half Life’ın VR oyunu Half Life: Alyx’ın yeni oynanış videosu yayınlandı.

Half-Life: Alyx, Valve tarafından geliştirilen ve yayınlanan yaklaşan bir sanal gerçeklik oyunudur. Half-Life 2: Episode Two ‘den beri Half-Life serisindeki ilk oyundur ve Half-Life 2’den önce geçmektedir. Oyuncular, Alyx Vance’i o ve babası Eli Combine’lar ile savaşırken kontrol eder.

Half-Life: Alyx, Valve tarafından geliştirilen ve yayınlanan yaklaşan bir sanal gerçeklik oyunudur. Half-Life 2: Episode Two ‘den beri Half-Life serisindeki ilk oyundur ve Half-Life 2’den önce geçmektedir. Oyuncular, Alyx Vance’i o ve babası Eli Combine’lar ile savaşırken kontrol eder. Half-Life: Alyx çıkış tarihi ne zaman? Oyun 23 Mart 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak.

Half Life: Alyx Oynanış Videosu Yayınlandı

Son aylarda büyük oyunları geciktiren diğer birçok yayıncının aksine, Valve aslında oyunu erkenden Steam’de sunacak. Valve Index kulaklığı takmayı başardıysanız Half-Life: Alyx’i ücretsiz olarak alacaksınız. Kulaklığı satın alan kişiler için ön sipariş bonusları arasında HTC Vive, Oculus Rift ve Windows Mixed Reality kulaklıklarıyla da çalışacak olan oyundan ilham alan Steam VR Ev ortamları bulunuyor.

İlk videoda, Half Life 2‘de olduğu gibi metronun içindeyiz. Daha ilk dakika da aksiyonu yaşatan oyun, oldukça gelişmiş hareket kabiliyetine sahip. Örneğin zombi ile yaşanan çatışmanın ardından detaylar üzerinde inceleme yapıldığı videoda görülüyor. Half-Life: Alyx için üç tane farklı oynanış videosu yayınlandı.

Half Life: Alyx Oynanış Videosu Yayınlandı

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu