Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Arcade’nin Rakibi Olan Google Play Pass Duyuruldu! İşte Özellikleri!

Apple kısa süre önce oyun hizmeti olan Arcade’i tanıtmıştı Google bu ayın başlarında benzer bir şeyin duyurusunu yaparak rakibinden geri kalmadı. Bugün gelen haberle birlikte artık Google Play Pass resmen kullanılabilir hale geldi.

Apple Arcade gibi Google Play Pass da ayda 4.99 dolara mal olan bir oyun abonelik hizmeti. Yine de sadece oyunlarla ilgili değil, reklamlardan, uygulama içi satın alımlardan ve peşin ödemelerden olduğu gibi 350’den fazla uygulamaya ve “tamamen kilidi açılmış” oyunlara erişim sunmak.


Google’a göre, Play Pass her ay yeni şeyler ekleyerek “yüksek kaliteli, küratörlüğünde bir koleksiyon” sunuyor. Servis Android cihazlar için, şaşırtıcı bir şekilde ve şu an için yalnızca ABD’de sunulmaktadır. Ek ülkeler yakında açıklanacak. 10 günlük ücretsiz deneme ile başlayabilir ve oradan gidebilirsiniz.

Google Play Pass Duyuruldu!

Sınırlı bir süre için Play Pass’ı ilk yıl için yalnızca aylık 1,99 ABD Doları ve ardından aylık 4,99 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz. Bu teklif 10 Ekim’de saat 11: 59’da (PT) sona eriyor.

Google Play Pass ile erişebileceğiniz oyunlara örnek olarak  Terraria, Monument Valley, Risk, Star Wars: Knights of the Old Republic, AccuWeather, LIMBO, Lichtspeer, Mini Metro, Old Man’s Journey, while This War of Mine ve Cytus yakında geliyor.

Google Play Store’da yeni bir Play Pass sekmesi var. Abonelerin içerdiği içeriği bulmayı kolaylaştırmak için gösterilecek. Google Play Store’da başka bir yerde, Play Pass öğeleri ‘bilet’ logosu şekli ile tanımlanıyor.

Play Pass aboneliğinizi Google Play Family Library aracılığıyla en fazla beş aile üyesiyle paylaşabilirsiniz. Her üye Play Pass’a ayrı ayrı erişebilir, bu nedenle kimsenin deneyimi başkalarının indirdiklerinden etkilenmeyecektir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu