Half Life: Alyx Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Efsane oyunlardan olan Half Life serisinin yeni üyesi Half Life: Alyx çıkış tarihi sonunda belli oldu! Half Life: Alyx ne zaman çıkacak?

Half-Life: Alyx, Valve tarafından geliştirilen ve yayınlanan yaklaşan bir sanal gerçeklik oyunudur. Half-Life 2: Episode Two ‘den beri Half-Life serisindeki ilk oyundur ve Half-Life 2’den önce geçmektedir. Oyuncular, Alyx Vance’i o ve babası Eli Combine’lar ile savaşırken kontrol eder. Half-Life: Alyx çıkış tarihi ne zaman?

Son aylarda büyük oyunları geciktiren diğer birçok yayıncının aksine, Valve aslında oyunu erkenden Steam’de sunacak. Valve Index kulaklığı takmayı başardıysanız Half-Life: Alyx’i ücretsiz olarak alacaksınız. Kulaklığı satın alan kişiler için ön sipariş bonusları arasında HTC Vive, Oculus Rift ve Windows Mixed Reality kulaklıklarıyla da çalışacak olan oyundan ilham alan Steam VR Ev ortamları bulunuyor.

Half Life: Alyx Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Half Life: Alyx ne zaman çıkacak?

Valve resmi Twitter hesabı üzerinden oyunun çıkış tarihini resmi olarak duyurdu. Oyun 23 Mart 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak. Valve oyunu olduğu için oyun, Steam‘de yayınlanacak. Şu anda ön siparişte olduğunun altını çizelim.

Valve’in Half-Life serisine VR geri dönüşüdür. Half-Life ve Half-Life 2 olayları arasında yer alan Kombine olarak bilinen kısır bir uzaylı ırkına karşı imkansız bir savaşın hikayesi.

Alyx Vance olarak oynamak, insanlığın hayatta kalma şansı. Kombin’in Black Mesa olayından bu yana gezegeni kontrol etmesi, yalnızca şehirlerde kalan nüfusu zedelediği için güçlendi. Bunlar arasında dünyanın en büyük bilim adamlarından bazıları var: siz ve babanız Dr.Eli Vance.

Yeni bir direnişin kurucuları olarak, gizli bilimsel faaliyetlerinize devam ettiniz – eleştirel araştırmalar yapın ve Kombine karşı koyacak kadar cesur olan birkaç insan için paha biçilmez araçlar oluşturun.

Her gün düşmanınız hakkında daha fazla şey öğreniyorsunuz ve her gün bir zayıflık bulmak için çalışıyorsunuz.

Fiyatı 50 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu