TeknoDiot
     
     
     

Half Life 3 İçin Güzel Bir Haber Geldi

Half Life 3 İçin Güzel Bir Haber Geldi

Half Life 2 bundan tam 14 sene önce çıkmıştı ve kısa zaman içinde popüler olmayı başarmıştı.

Half Life serisinin hayranı olan pek çok kişi Half Life 2’nin çıkış yaptığı yıldan 14 sene sonra Half Life 3’ü sabırsızlıkla bekleyenler var. Half Life 3 için umudunu yitirenler varsa bu haberimiz umutlarınızı tekrar canlandırmaya yarayabilir. Half Life serisinin geliştirici firması Valve’nin Half Life 3 için bugüne kadar yoğun talebe doğru adım atmışlığı yok.

Valve’den ayrılan Half Life 2’nin bölüm yazarı Erik Wolpaw‘ın Valve ekibibine tekrardan katıldığı ortaya çıktı. Yeni bir adım atmak bir yana dursun Half Life geliştiricilerinin Valve’dan ayrılması ile birlikte pek çok oyuncu seriye yeni bir oyun gelmeyeceği için hayal kırıklığı yaşamıştı.

Half Life 3 İçin Güzel Bir Haber Geldi

Ancak geçtiğimiz günlerde yaşanan bir gelişme umutları yeşertti. Half Life 2’nin yazarı olan Erik Wolpaw’ın Valve firmasına geri döndüğü kesin olarak doğrulanmış oldu. Bu gelişme ile Half Life serisi tekrar canlanıyor olabilir. Haberle ilgili yeni güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyor olacağız!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Ubisoft Oyunlarında Büyük İndirimler Başladı

Buğra Noyan

Türk Takımı PUBG Mobile’da Dördüncü Oldu!

Uğur Aydemir

Epic Games Store’dan Oyuncuları Sevindirecek Haber: Toplam 2 Oyun Ücretsiz (65,50 TL)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.