Tiktok Takipçi Satın Al

Half Life 3 İçin Güzel Bir Haber Geldi

Half Life 2 bundan tam 14 sene önce çıkmıştı ve kısa zaman içinde popüler olmayı başarmıştı.

Half Life serisinin hayranı olan pek çok kişi Half Life 2’nin çıkış yaptığı yıldan 14 sene sonra Half Life 3’ü sabırsızlıkla bekleyenler var. Half Life 3 için umudunu yitirenler varsa bu haberimiz umutlarınızı tekrar canlandırmaya yarayabilir. Half Life serisinin geliştirici firması Valve’nin Half Life 3 için bugüne kadar yoğun talebe doğru adım atmışlığı yok.


Valve’den ayrılan Half Life 2’nin bölüm yazarı Erik Wolpaw‘ın Valve ekibibine tekrardan katıldığı ortaya çıktı. Yeni bir adım atmak bir yana dursun Half Life geliştiricilerinin Valve’dan ayrılması ile birlikte pek çok oyuncu seriye yeni bir oyun gelmeyeceği için hayal kırıklığı yaşamıştı.

Half Life 3 İçin Güzel Bir Haber Geldi

Ancak geçtiğimiz günlerde yaşanan bir gelişme umutları yeşertti. Half Life 2’nin yazarı olan Erik Wolpaw’ın Valve firmasına geri döndüğü kesin olarak doğrulanmış oldu. Bu gelişme ile Half Life serisi tekrar canlanıyor olabilir. Haberle ilgili yeni güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyor olacağız!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu