Tiktok Takipçi Satın Al

Ücretsiz GTA 5 Kapmanyasından Sonra GTA Online Çöktü!

GTA Online, sürükleyici bir dünya ve oyuncuların arkadaşlarıyla yapabileceği birçok aktivite sunan Grand Theft Auto V’nin çok oyunculu modudur.

Grand Theft Auto V (GTA 5), büyük ve beklenmedik yeni oyuncu akışı sayesinde çöktü. Oyun Epic Store’d ücretsiz olarak elde edildi ve oyuncular GTA Online oynamak için bildiğiniz çıldırdı, bu da oyunun çökmesine ve oyuncuların çevrimiçi oynayamamasına yol açtı.


Epic Games, her hafta birçok oyunu oyunseverler için ücretsiz hale getiriyor. Belirli zaman aralığında ücretsiz olarak alınabilen oyunlarda bu hafta tüm oyun dünyasının bildiği GTA 5 yer alıyor. Epic Games oyunu ücretsiz bir şekilde hediye etmenin yanı sıra, oyunu alan kişilere 1.000.000 GTA Online parasını da hediye ediyor.

GTA V’nin arkasındaki şirket olan Rockstar, “son derece yüksek oyuncu hacimleri” nin neden olduğu çökmenin hakkında Twitter’da açıklama yaptı. Şirket sorunların çözüldüğünü ve oyunun PC oyuncuları için erişilebilir olması gerektiğini bildirdi.

Rockstar;  “son derece yüksek bir oyuncu hacimleri” çalışmaları nedeniyle, PC için Rockstar Games Launcher ve GTA V dahil Rockstar Games Services ile ilgili sorunları ile karşı karşıyadır. Şirket, sorunları çözmek için aktif olarak çalıştığını ve oyuncuları herhangi bir değişiklikle güncelleyeceğini söyledi.

Epic Games Store şu anda 21 Mayıs’a kadar GTA 5’yi ücretsiz veriyor ve oyunu mağazasında kullanılabilir hale getirdikten kısa bir süre sonra, çok sayıda kişi oyunu indirmek için web sitesine erişmeye başladı. Bu, Epic’in çözmesi gereken yavaşlamalara, hatalara ve çökmelere neden oldu. Kısa süre sonra, GTA V için Rockstar Games Services, hiç de şaşırtıcı değil, sorunlarla karşı karşıya kaldı.

Ücretsiz GTA 5 Kapmanyasından Sonra GTA Online Çöktü!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu