TeknoDiot
     
     
     

Cüneyt Arkın’lı Hakan Muhafız 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Cüneyt Arkın'lı Hakan Muhafız 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en popüler dijital film ve dizi platformu olan Netflix’in ilk Türk dizisi olan The Protector’ın 2.sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

The Protector olarak isimlendirilen dizi Netflix Türkiye’nin YouTube kanalında Hakan: Muhafız ismi ile ilk tanıtım fragmanı yayınlanmış oldu. Netflix’in ilk Türk dizisi ‘Hakan: Muhafız’ın (The Protector) başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü var. Netflix Türkiye “Hakan: Muhafız Yeni Bölümleriyle Çok Yakında Netflix’te!” diyerek 2.sezonu işaret eden ilk fragmanı yayınladı.

Hakan Muhafız (The Protector ) ilk sezonu Kasım ayında Netflix’de yayınlanmıştı. Hakan Muhafız’ın 2.sezonu 2019 Temmuz ayı içerisinde yayınlanması planlanıyor.

[sp-related style=”dark” id=”35260″]

Hakan Muhafız (The Protector) Dizisinin Konusu:

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Hakan Muhafız (The Protector) yeni sezon tanıtım fragmanı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Netflix’in İkinci Türk Dizisi Atiye’nin Kamera Arkası Videosu Yayınlandı

Buğra Noyan

Behzat Ç’nin 70 Dakikalık Sezon Finali İçin Fragman Yayınlandı

Buğra Noyan

2018 Yılının En Sevilen Dizileri

TeknoDiot Bey

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.