Tiktok Takipçi Satın Al

GTA San Andreas Sistem Gereksinimleri

Bugün sizlere efsane oyun serilerinden birisi olan GTA San Andreas sistem gereksinimlerini detaylı olarak paylaşıyoruz. Detaylar makalemizde...

GTA San Andreas sistem gereksinimleri GTA ilk piyasaya sürüldüğü günden beri, dünya genelinde oldukça yankı yaptıran bir oyun olmuştur.


Oyun içerisinde isterseniz sizlere verilen görevleri tamamlıyorsunuz, isterseniz de serbest mod ile dilediğiniz yerlere gidip gezebiliyorsunuz.

İçerisinde aklınıza gelebilecek her ayrıntıyı barındıran bu oyun serisi özellikle de GTA San Andreas en çok sevilen oyunlardan biri haline gelmiştir. San Andreas şehrinin tam anlamıyla simülasyonunu oyun içinde görebilirsiniz. Bu bakımdan oyunun görselliğinin ne denli kaliteli olduğunu anlayabilirsiniz. Peki, bu denli güzel bir oyunun bazı sistem ihtiyaçları olduğunu biliyor musunuz?

GTA San Andreas sistem gereksinimleri sağlanması gereken bazı koşulları bizden ister. Bu gereksinimleri sağladıktan sonra siz de istediğiniz gibi oyun içerisinde adeta sörf yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere GTA San Andreas devam oyununun istediği sürüm ve gereksinimleri anlattık.

GTA San Andreas Sistem Gereksinimleri

GTA San Andreas Sistem Özellikleri

GTA San Andreas Sistem özellikleri pek çok GTA sever için merak edilen konular arasında yer alır. Bu sistem özelliklerini ve gereksinimlerini bilerek oyunu kendi bilgisayarınıza indirip rahatlıkla keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Öncelikle bilgisayarınızdaki bellek boyutunun en az 4.7 GB olması önemli. İletişim sistemi olarak ise hemen hemen herkesin sahip olduğu Windows 7 (64) bit tercih edilmesi öneriliyor. Ram oyunun en önemli sistem gereksinimlerinden biridir.

En az 384 MB RAM bulundurmanız oyun için yeterli olacaktır. İşlemci olarak önerilen, Intel Pentium 4 1.8GHz ya da AMD Athlon XP 1800+ olarak belirtilmiştir. Son olarak oyunun oyunculardan istediği bilgisayar özelliği ise direktX’tir. DirektX 9 oyun için önerilen bir özelliktir. Tüm bu özellikleri taşıyan bir cihaza sahipseniz, oyunu dilediğiniz gibi oynamaya başlayabilirsiniz.

GTA San Andreas Neden Sistem Gereksinimleri İstiyor?

GTA SA neden sistem gereksinimleri istiyor, çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Belirtmeliyiz ki, GTA gibi oyunlar oldukça kaliteli bir yazılıma sahip olan oyunlardır.

Durum böyle olunca da oyunun her bilgisayarda açılmasını ya da oynanmasını ne yazık ki bekleyemeyiz. Bu nedenle oyun piyasaya sürülürken hangi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyduğunu da bizlere belirtiliyor.

GTA San Andreas Sistem Gereksinimleri

Minimum

 • İşlemci: İntel Pentium 4 1.8GHz veya Amd Athlon XP 1800+
 • Ekran Kartı: NVDIA GeForce 6600 veya Amd Radeon 9500 Pro
 • Ram: 384 MB
 • İşletim Sistemi: Win XP (32) bit
 • DirectX: DirectX 9
 • Boyutu: 4.7 GB

Önerilen

 • İşlemci: İntel Pentium 4 1.8GHz veya  AMD Athlon XP 1800+
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 veya AMD Radeon 9500 Pro
 • Ram: 384 MB veya üzeri
 • İşletim Sistemi: Win 7 (64) bit
 • DirectX: DirectX 9

Bu içeriğimizde GTA SA sistem gereksinimleri listesini sizlerle paylaştık. Bir sonraki içeriğimizde görüşmek üzere… GTA San Andreas hileleri içeriğimize de göz atabilirsiniz.

GTA San Andreas Sistem Gereksinimleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu