GTA Online, 500.000 Dolar Hediye Ediyor - TeknoDiot.com

GTA Online, 500.000 Dolar Hediye Ediyor

Abone Ol 

GTA Online oyuncularına kısa süreliğine 500 bin dolar oyun parası hediye ediyor. Geçen Nisan ayı içerisinde de hediye ettiğini biliyoruz.

takipçi satın al
takipçi satın al

Grand Theft Auto Online’ın piyasaya sürülmesinden bu yana altı yıl geçti ve oyunculara bu tür büyük sürprizler yapılabiliyor. GTA Online, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan bir online açık uçlu dünya oyunudur.

Bu oyun Grand Theft Auto V’in çok oyunculu modudur. GTA Online piyasaya sürülmesinden bu yana altı yıl geçti ve aslında çok oyunculu oyunlar arasında halen popülerliğini yitirmiş değil.

Rockstar‘ın yılın sonunda Diamond Casino Heist’in piyasaya sürülmesiyle ortaya çıkan GTA Online’ın sürekli desteğinden kaynaklanıyor ve şimdi hayranlara büyük bir teklif sunarak oynamak için başka bir neden veriyor; oyuncularına tam 500.000 dolar oyun parası dağıtıyor.

Oyunculara 500 bin dolar hediye!

2013’teki ilk çıkışından bu yana, Grand Theft Auto V’nin çevrimiçi modu, tüm bu yıllar boyunca etkileyici bir oyuncu tabanını korumayı başardı ve sunucular hala ünvanın hayranlarıyla dolu.

Geliştiriciler, Nisan ayı boyunca GTA Online oynayan herkese nakit hediye verileceğini açıkladı, “Tüm ay boyunca, GTA Online oynayan herkese bir kerelik GTA 500 bin dolar hediye veriyoruz.” Bir oyuncu GTA’da bir lobiye katıldıktan sonra uygun olacağını, ancak oyuncuların fonlarına erişebilmelerinin kısa bir süre alabileceğini, “Bu GTA $ otomatik olarak Maze Bank hesabınıza gönderileceğini (hesaplarda görünmesi yedi gün sürebilir). ” açıklaması yapıldı.

GTA Online, 500.000 Dolar Hediye Ediyor

Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan GTA 5 hâlâ Steam üzerinde en çok oynanan 4. oyun konumunda. Oyun, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 17 Eylül 2013 tarihinde, PlayStation 4 ve Xbox One için 18 Kasım 2014 tarihinde, PC için ise 14 Nisan 2015 tarihinde çıkış yaptı.

Göz atın:   Steam Sonbahar İndirimlerinde Alınabilecek 25 Oyun Önerisi!

ABD’de en çok satan ve Kâr eden Grand Theft Auto 5, hâlâ satılmaya devam ediyor. Eğer sizler de herhangi bir sebepten ötürü henüz oyunu satın alıp oynamadıysanız oyun Xbox Game Pass aboneleri için %20 indirimle satılmakta.

GTA Online, 500.000 Dolar Hediye Ediyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!