TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Bilgisayar Haberleri » Cooler Master Yarış Simülatörünü Duyurdu

Cooler Master Yarış Simülatörünü Duyurdu


Cooler Master, bugün GTR Simulator ile birlikte ortak markalı bir yarış simülatörünün geliştirildiğini açıkladı.

En üst düzey oyun teçhizatı olarak tasarlanan GTA-F Cooler Master Edition, kullanıcının işten birkaç saniye içinde oynamasına izin veriyor. Birinci sınıf alaşımlı çelikten yapılmış GTA-F Cooler Master Edition, her ölçekteki yarışçıyı desteklemek ve tüm vücut manevralarının sürekli zorlanmasını sürdürmek için tasarlanmış tamamen ayarlanabilir bir çerçeve ve birinci sınıf yarış koltuğuna sahiptir.

4 ayar noktası sayesinde, kullanıcılar koltuklarını ince ayarlayabilir, uzun saatler süren çatlama numaraları sırasında veya 24 saat boyunca Le Mans’da antrenman yaparken maksimum konfor için direksiyon simidi / klavye montajına olan yüksekliğini ve mesafesini izleyebilirler.

GTA-F Cooler Master Edition karşınızda

30 ila 36 inç e kadar kavisli veya düz monitör desteği ve 50 inç tek bir monitör desteği ile GTA-F, gaz pedalını parçalarken ve tekerleği en son yarış simülatöründe kranklarken sürükleyici bir deneyim sunar. Bilgisayarı yerden kaldırmak ve tüm bağlantı noktalarını kolayca erişilebilir hale getirmek için yapının bir parçası olarak 442.03mm’ye 344.11mm özel kasa tabanı eklenmiştir.

GTA-F Cooler Master Edition ile birlikte verilenler, hızlı kullanımlı iki çalışma ve diğeri kullanımdayken kolayca çıkarılabilen ve istiflenebilen oyun masalarıdır. Donanıma döner montaj ile monte edilen klavye ve fare tepsisi, PC Gaming ve günlük bilgisayarların Cooler Master’ın tercih ettiği çevre birimleri ile çalışmasını sağlar. Klavye ve Fare tercih edilen bir araç olmadığında, önceden delinmiş bir kontrol montaj donanımı piyasadaki bir dizi direksiyon kontrolünü destekleyecektir.

2020 yılının başlarında bir GTR Simülatörü ve Soğutucu Master, ortak markalı, direksiyon simidi ve pedalın piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Tasarımı ile Büyüleyen Intel Xe Ekran Kartının Görselleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

H1Z1’e Yeni Gelen Güncelleme Oyuncu Sayısını Artıracak mı?

Serhan Durgutlu

Ekran Kartı Güncelleme, Ekran Kartı Nasıl Güncellenir?

TeknoDiot Bey

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.