Tiktok Takipçi Satın Al

Cooler Master Yarış Simülatörünü Duyurdu

Cooler Master, bugün GTR Simulator ile birlikte ortak markalı bir yarış simülatörünün geliştirildiğini açıkladı.

En üst düzey oyun teçhizatı olarak tasarlanan GTA-F Cooler Master Edition, kullanıcının işten birkaç saniye içinde oynamasına izin veriyor. Birinci sınıf alaşımlı çelikten yapılmış GTA-F Cooler Master Edition, her ölçekteki yarışçıyı desteklemek ve tüm vücut manevralarının sürekli zorlanmasını sürdürmek için tasarlanmış tamamen ayarlanabilir bir çerçeve ve birinci sınıf yarış koltuğuna sahiptir.


4 ayar noktası sayesinde, kullanıcılar koltuklarını ince ayarlayabilir, uzun saatler süren çatlama numaraları sırasında veya 24 saat boyunca Le Mans’da antrenman yaparken maksimum konfor için direksiyon simidi / klavye montajına olan yüksekliğini ve mesafesini izleyebilirler.

GTA-F Cooler Master Edition karşınızda

30 ila 36 inç e kadar kavisli veya düz monitör desteği ve 50 inç tek bir monitör desteği ile GTA-F, gaz pedalını parçalarken ve tekerleği en son yarış simülatöründe kranklarken sürükleyici bir deneyim sunar. Bilgisayarı yerden kaldırmak ve tüm bağlantı noktalarını kolayca erişilebilir hale getirmek için yapının bir parçası olarak 442.03mm’ye 344.11mm özel kasa tabanı eklenmiştir.

GTA-F Cooler Master Edition ile birlikte verilenler, hızlı kullanımlı iki çalışma ve diğeri kullanımdayken kolayca çıkarılabilen ve istiflenebilen oyun masalarıdır. Donanıma döner montaj ile monte edilen klavye ve fare tepsisi, PC Gaming ve günlük bilgisayarların Cooler Master’ın tercih ettiği çevre birimleri ile çalışmasını sağlar. Klavye ve Fare tercih edilen bir araç olmadığında, önceden delinmiş bir kontrol montaj donanımı piyasadaki bir dizi direksiyon kontrolünü destekleyecektir.

2020 yılının başlarında bir GTR Simülatörü ve Soğutucu Master, ortak markalı, direksiyon simidi ve pedalın piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu