GTA 6 Olduğu İddia Edilen Üç Ekran Görseli Sızdı - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

GTA 6 Olduğu İddia Edilen Üç Ekran Görseli Sızdı

GTA 6 Olduğu İddia Edilen Üç Ekran Görseli Sızdı

Daha GTA 5 tam keşfedilmemiş ve oyun sektöründe silinmemişken oyuncular GTA 6 çıkış tarihi ne zaman şeklinde sorularını sosyal ağlar aracılığı ile Rockstar firmasına mesaj olarak sürekli yollamaktadır.

GTA 6 olduğu iddia edilen üç ekran görseli sızdı. Diğer görselde gözüken karakterin ise ana karakterimiz olacağı iddia edilmiş. Ayrıca oyunun 80’li yıllarda geçeceği ve Narcos benzeri bir atmosfere sahip olacağı da gelen dedikodular arasında.

GTA 6 2022 yılını bulabilir

Bilindiği gibi Rockstar firması 2018 yılını Red Dead Redemption 2 oyunu ile geçirdi. Dünyanın en büyük açık haritasına sahip olan oyun grafikleri ve senaryosu ile de oyun dünyasında bir Tsunami etkisi yarattı. Oyunun bu denli büyük ve etkileyici olması sonrasında firma GTA 6 çalışmalarına RD2 oyunundan sonra başlayacaklarını açıklayan bir mesaj yayınlamıştı.

Yani oyun 2019 yılının ortalarında daha yeni temeli atılacağı için 2019 yılını kafadan eliyoruz. GTA 5 efsane bir oyun iken GTA 6 bu oyunun altında kalamayacağına göre geliştirme ve yayınlama süreci 2022 yılına kadar sürebilir. Lakin 2023 yılını bulmadan GTA 6 oyununu oynayacağımızdan emin olabilirsiniz. Henüz kaynakları belli olmayan bu görsellere baktığımızda 1 tane oyun içi, 2 tane de ara sahneden alınan görsel görüyoruz. Oyun içi görselde devasa bir yolcu uçağının yanı sıra GTA serisine benzer bir harita tasarımı da dikkat çekiyor.

GTA 6 iddia edilen ekran görselleri

GTA 6 Olduğu İddia Edilen Üç Ekran Görseli Sızdı GTA 6 Olduğu İddia Edilen Üç Ekran Görseli Sızdı GTA 6 Olduğu İddia Edilen Üç Ekran Görseli Sızdı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Twitter Yeni Özelliğine Kavuştu

Buğra Noyan

GTA 5’in En Büyük Sırrı Çözüldü

Buğra Noyan

Kaspersky Web Traffic Security Çok Sayıda Tehdidi Uç Noktalara Ulaşmadan Engelleyebiliyor​

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.