Tiktok Takipçi Satın Al

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? GTA 6 Çıkış Tarihi ve Diğer Söylentiler

GTA 6'nın çıkış tarihi henüz netleşmiş değil, ancak Take-Two Interactive, oyunun 2024-2025 mali yılı içinde satışa sunulabileceğini ima etmişti.

Grand Theft Auto serisi, çıktığı günden bu yana büyük bir başarı elde etti ve tüm zamanların en çok satan oyunu haline geldi. Özellikle GTA 5, hala en popüler oyunlardan biri ve hayranlarının serinin devamını heyecanla bekliyor.

GTA 6‘nın çıkış tarihi henüz netleşmiş değil, ancak Take-Two Interactive, oyunun 2024-2025 mali yılı içinde satışa sunulabileceğini ima etmişti. Şirketin beklentisi, GTA 6 ile satışlarda büyük bir artış elde etmek.


GTA 6’nın muhtemel olarak PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformları için çıkması bekleniyor. PC sürümü de muhtemel ancak kesin değil. Oyunun diğer platformlara gelip gelmeyeceği ise henüz belirsiz.

Rockstar Games, Şubat 2022’de GTA 6’nın geliştirme aşamasında olduğunu doğruladı. Oyunun teması büyük olasılıkla Vice City’e dönüş olacak ve oynanabilirlik açısından daha fazla iç mekan olacağı söyleniyor. Ayrıca oyunun kod adı Projet Americas olarak geçiyor ve Kuzey ve Güney Amerika bölgelerini içermesi planlanıyordu, ancak bu planın rafa kaldırıldığı söyleniyor.

GTA 6’nın Tahmini Çıkış Tarihi

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? GTA 6 Çıkış Tarihi ve Diğer Söylentiler

Firma 1 Nisan 2024 ile 31 Mart 2025 tarihleri arasında satışa çıkabileceğini ima etmişti. GTA 6’nın hikayesi, Bonnie & Clyde çetesinden ilham alacak ve iki banka soyguncusunu konu alacak. İki baş kahramanın adı Lucia ve Jason olabilir ve Lucia, serideki ilk oynanabilir kadın karakter olacak.

GTA 6’nın oynanışı hakkında büyük bir sızıntı yaşandı. Bir hacker, Rockstar’ın ağına girmeyi başararak oyunla ilgili birçok ayrıntıyı ortaya çıkardı. Oyunun dünyası, silahlı çatışma mekanikleri ve NPC’lerini gösteren videolar internete yüklendi. NPC’lerin daha gerçekçi hareketler sergilediği ve yollarda seyahat ederken kendi karakteristik özelliklerini gösterdiği de belirtiliyor.

GTA 6’nın geliştiricisi yine Rockstar North olacak. Ancak GTA 5’e büyük bir rol yapma sunucusu ekleyen bir mod ekibiyle de çalışmaya başladılar. Bu ekip, GTA 6 için benzer bir içerik üretecek mi, henüz bilinmiyor.

Bu bilgiler, GTA hayranlarının merakla beklediği GTA 6 hakkında şu anda bilinenlerin özeti. Oyunun çıkış tarihi, platformlar ve diğer ayrıntılar henüz netleşmemiş olsa da, heyecanla beklenen bir oyun olduğu kesin.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu