Tiktok Takipçi Satın Al

GTA 6 Haritası GTA 5’in Haritasından Çok Daha Büyük Olacak

Grand Theft Auto 6 oyununu bekleyen oyuncular, sızdırılan videolardan yola çıkarak oyunun haritasını oluşturdu. Oluşturulan GTA 6 haritası GTA 5'e göre üç kat büyüklükte olacağı görülüyor.

Grand Theft Auto 6 henüz resmi olarak duyurulmadı ancak bazı oyun fanları, sızan videolardan baz alındı ve harita oluşturarak oyunun erken bir haritasını ortaya koydu. Oluşturulan harita, sızan videolarda görülen koordinatları kullanarak aralarındaki mesafeyi hesaplayarak oluşturuldu.

Tahmini ölçümlere göre, Vice City ve Port Gellhorn arasındaki mesafe, Grand Theft Auto V’nin haritasının boyutu kadardır, bu da serinin bir sonraki oyun GTA 6‘nın haritası GTA 5’e göre oldukça daha büyük bir haritaya sahip olacağını göstermektedir.

Oluşturulan GTA 6 Haritası


GTA 6 Haritası GTA 5'in Haritasından Çok Daha Büyük Olacak

Daha önce de belirtildiği gibi, Grand Theft Auto 6 henüz resmi olarak duyurulmadı, ancak beklemek fazla sürmeyecek, çünkü yeni bir fragman önümüzdeki ay paylaşılacak.

Fragmanın duyurusu yalnızca X/Twitter’ın bugüne kadarki en çok beğenilen oyun gönderisi haline geldi, bu yüzden hayranların gerçek fragmanı nasıl karşılayacağını hayal etmekten başka bir şey yapamayız. Grand Theft Auto 6 onaylanmış bir çıkış tarihiyle piyasaya sürülecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu