bayigram.com

Game of Thrones Hayranlarını Sarsan Ölüm Haberi!

17 Nisan 2011 Tarihinde yayın hayatına başlayan Game of Thrones dizisinden bu sabah hayranlarını üzen ölüm haberi geldi!

Hayatımıza 17 Nisan 2011 yılında giren Game of Thrones Dizisi bu yıl 8. Sezonu ile ekranlara veda etmişti. Final sezonu ile büyük hayal kırıklıkları oluşturan dizi her şeye rağmen son yıllara damgasını vurmuş en çok beğenilen dizilerden birisi olmuştu.


Bugün sabah saatlerinde dizi hayranlarını üzecek bir haber ile güne başladılar. Dizide “Theon Greyjoy” karakterini canlandıran Andrew Dunbar hayatını kaybetti. 30 Yaşındaki aktör Kuzey İrlanda’nın Belfast kentinde bulunan evinde hayatını kaybettiği açıklandı. Ünlü aktörün ölüm nedeni ile ilgili bir bilgi paylaşılmadı.

Game of Thrones Hayranlarını Sarsan Ölüm Haberi!

Dunbar, Game of Thrones’un en çok beğenilen ve önemli bölümlerinden olan 6. Sezonun 9. Bölümü olan Battle of Bastards’ta, Jon Snow için savaşan kuzeyli askerlerden birini de canlandırmıştı.

Aktörlük hayatı sadece Game of Thrones ile sınırlı kalmayan Dunbar daha önce; Fall Back Down filminde “Nick” karakterini, Arrow dizisinde ise “Garfield Lynns” karakterini canlandırmıştı.

Game of Thrones ve diğer sinema haberlerini daha yakından okumak isterseniz sinema haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

 

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu