Tiktok Takipçi Satın Al

Google’dan Dört Ekranlı Katlanabilir Akıllı Telefon

Katlanabilir telefonlara gelince, en belirgin tasarım Google’dan geldi, kitap gibi açılan ve kapanan bir akıllı telefon.

Bu, hem Samsung hem de Huawei’nin yaklaşmakta olan katlanabilir telefonları için benimsemiş oldukları tasarım diyebiliriz. Ancak, Google bu fikri alıp onunla birlikte çalışmış olabilir. Ayrıca üstüne üstlük Google bu dört ekranlı çılgın katlanabilir telefon patentini de almış bulunuyor.


LetsGoDigital tarafından keşfedilen bir patentte, Google‘ındört ekrana sahip katlanabilir bir cihaz için planlarını ortaya koyuyor. Diğer üreticiler, Google tarafından patenti alınmış bir tasarımın karşısında tökezlediler. Çizimde görebileceğiniz gibi, ekranların her birinin çevirebileceğiniz sayfalar gibi davrandığı bir tür kitap gibi görünüyor.

Google'dan Dört Ekranlı Katlanabilir Akıllı Telefon

Şimdi, tam olarak böyle bir cihazın nasıl kullanılması gerektiği açık değil ve adil olmak gerekirse, henüz hiçbir şey resmi olarak piyasaya sürülmediğinden kimse katlanabilir cihazların potansiyelini tam olarak bilmiyor. Bununla birlikte, bu patent, katlanabilir / esnek ekranların yeni ürünler için daha az geleneksel tasarımlarla sonuçlanabileceği yerlerde nasıl kullanılabileceğinin bazı potansiyellerini vurgulamaktadır.

Bunun bir patent olduğu göz önüne alındığında, Google bunu gerçekleştirmeyi planlayıp planlamadığını açıklamadı, ancak geçmişte Google katlanabilir teknolojiyi araştırdıklarını söylemişti. Ancak gerçek bir ürünle sonuçlanıp sonuçlanmadığı ilerleyen dönemlerde göreceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu