Google, Yeni Fiber Müşterileri İçin Farklı Planlar Hazırlıyor! - TeknoDiot.com

Google, Yeni Fiber Müşterileri İçin Farklı Planlar Hazırlıyor!

Abone Ol 

Google önceden yeni müşteriler için 100Mbps’lik bağlantı hızına sahip Fiber için temel bir giriş seviyesi planı sunardı. Artık yeni müşterileri için bu planı değiştiriyor.

50 ABD Doları olarak fiyatlandırılan bu paket, yeni müşterilerin Google Fiber çekmek için iyi bir yöntemdi. Bununla birlikte, ileriye dönük hareket eden Google yeni planlarının tamamen yeni müşteriler için düzenlendiği anlaşılıyor.

Google, Yeni Fiber Müşterileri İçin Farklı Planlar Hazırlıyor!

Bunun anlamı, gelecekte bir Google Fiber planına kaydolmak istiyorsanız, artık ayda 70 ABD Doları olarak fiyatlandırılacak olan planları seçmeniz gerekeceğidir. Google’ yaptığı açıklamada dikkat çeken kısım “Artık yeni müşterilere 100 mbps plan sunmayacağız.” oldu.

Google, şirketin “İhtiyaç duyduğunuz bir şeye ihtiyacınız olmadığını düşünseniz bile, çok yakın bir gelecekte olacağını düşünüyoruz: İnternet kullanımı gelecekte daha fazla artacak” iddia ederek değişikliği haklı çıkarmaya çalışıyor.

100 Mbps planını kaldırma dışında Google Fiber için başka hiçbir değişiklik yapılmamıştır. Fiyatlandırma aynı kalacak ve şartlar ve koşullar (en azından şu an için), kullanıcıların bir göz önünde bulundurması gereken hiçbir veri sınırı veya hız kesmesi olmadığı anlamına gelecektir.

Göz atın:   Sennheiser Mükemmel Oyuncu Kulaklıkları!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu