Tiktok Takipçi Satın Al

Google, Yeni Fiber Müşterileri İçin Farklı Planlar Hazırlıyor!

Google önceden yeni müşteriler için 100Mbps’lik bağlantı hızına sahip Fiber için temel bir giriş seviyesi planı sunardı. Artık yeni müşterileri için bu planı değiştiriyor.

50 ABD Doları olarak fiyatlandırılan bu paket, yeni müşterilerin Google Fiber çekmek için iyi bir yöntemdi. Bununla birlikte, ileriye dönük hareket eden Google yeni planlarının tamamen yeni müşteriler için düzenlendiği anlaşılıyor.


Google, Yeni Fiber Müşterileri İçin Farklı Planlar Hazırlıyor!

Bunun anlamı, gelecekte bir Google Fiber planına kaydolmak istiyorsanız, artık ayda 70 ABD Doları olarak fiyatlandırılacak olan planları seçmeniz gerekeceğidir. Google’ yaptığı açıklamada dikkat çeken kısım “Artık yeni müşterilere 100 mbps plan sunmayacağız.” oldu.

Google, şirketin “İhtiyaç duyduğunuz bir şeye ihtiyacınız olmadığını düşünseniz bile, çok yakın bir gelecekte olacağını düşünüyoruz: İnternet kullanımı gelecekte daha fazla artacak” iddia ederek değişikliği haklı çıkarmaya çalışıyor.

100 Mbps planını kaldırma dışında Google Fiber için başka hiçbir değişiklik yapılmamıştır. Fiyatlandırma aynı kalacak ve şartlar ve koşullar (en azından şu an için), kullanıcıların bir göz önünde bulundurması gereken hiçbir veri sınırı veya hız kesmesi olmadığı anlamına gelecektir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu