Google Uygulamaları Artık Mate 30 Pro’ya Kurulmuyor! - TeknoDiot.com

Google Uygulamaları Artık Mate 30 Pro’ya Kurulmuyor!

Abone Ol 

Huawei Mate 30 Pro tanıtımı yapılırken Google ait olan uygulamalar olmadan tanıtılmıştı ve artık Huawei Mate 30 Pro cihazınız varsa Google uygulamaları yüklenmeyecek.

takipçi satın al
takipçi satın al

Huawei Mate 30 Pro önceden yüklenmiş Google Hizmetleri olmadan satışa başlattı. Lansmandan hemen sonra, Google Play Store’da bulunan LZPlay uygulamasını kullanarak onları cihaza yüklemenizi sağlayan bir arka kapı bulundu.

Bununla birlikte, bu yöntem, geliştirici John Wu’ya göre, Huawei’nin belgelenmemiş MDM API’sine dayandığından, bu çözümün artık bir seçenek olmaması nedeniyle bir riskle taşıyor.

Huawei Mate 30 Pro için kötü haber

Google Uygulamaları Artık Mate 30 Pro’ya Kurulmuyor!

LZPlay uygulaması, LZPlay.net web sitesinden çıkarıldı ve uygulamaları Huawei cihazlarına yüklemiş olan kullanıcılar risk altında. Ayrıca, uygulamalar artık çalışmıyor. SafetyNet testlerini geçemezler ve bu da cihazlarını tam olarak kullanmalarını önlüyor.

Göz atın:   Google Pixel 4 Sızdırılan Fotoğraflarla Tasarımı Netleşiyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!