Google Play Pass Yakında Geliyor! - TeknoDiot.com

Google Play Pass Yakında Geliyor!

Abone Ol 

Google Play Pass, o ay için Google Play Store’daki tüm ücretli ücretli uygulamalara erişiminizi sağlayan aylık bir abonelik hizmetidir.

takipçi satın al
takipçi satın al

Google Play Pass ile yüzlerce premium uygulama ve oyunu indirebilir, reklamlarla ve hatta uygulama içi satın alımlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Söylentilere göre fiyatı aylık 4,99 dolar.

Bunun Google’ın Apple Arcade’e cevaben, aboneliğe dayalı bir hizmet olan ve aynı zamanda aylık 4.99 ABD Doları’nın (aile paylaşımında) sınırsız erişim için de geçerli olduğu söyleniyor. Apple Arcade, 19 Eylül’den başlayarak 150’den fazla ülkede satışa sunulacak. Hizmet, diğerlerinin yanı sıra Konami, Capcom ve Ustwo’dan (Monument Valley) özel oyunlara sahip olacak.

Google Play Pass Yakında Geliyor!

Google Play Pass Yakında Geliyor!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Google Play Pass Yakında Geliyor!

Google Play Pass Yakında Geliyor!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk rapor edildiğinde söylentiydi ama pazartesi günü, resmi Google Play Twitter hesabı (@GooglePlay) Google Play Pass’ın geldiğini tweetledi.

 

 

Göz atın:   Microsoft, Outlook ile Gmail Entegrasyonunu Test Ediyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL