Tiktok Takipçi Satın Al

Google, 2019’un En İyi Uygulamalarını ve Oyunlarını Açıkladı!

Google Play Store’da 2019 yılınını en iyileri belli oldu. Bakalım bu yıl hangi uygulama ve oyunlar enler listesinde.

Bizleri büyüleyen akıllıca tasarlanmış bağımsız oyunlardan, çok ses getiren, dram yüklü, listeleri alt üst edenlere kadar bu yılın oyunlarıyla sayısız yere yolculuğa çıktık. Google, Play Store Türkiye’de bulunan en iyi uygulamaları seçti.


Yenilikçi, şık ve akıllı bir şekilde tasarlanmış olan bu uygulamalar hayatlarımızı kolaylaştırdı, boş zamanımızı daha verimli hale getirdi ve internet ortamında insanlarla daha çok iletişimde kalmamızı sağladı. 2019’un En İyi Uygulamaları listesi karşınızda.

2019 yılının son ayına girdik ve yeni yıla çok az kaldı. Google’da bu yılın enlerini seçmiş durumda. İlk olarak en iyi oyunlar ile başlayalım. İşte 2019 en iyi Android uygulamaları ve oyunları;

:: 2019’un En İyi Uygulaması: Ablo

Bu yıl, benzerleri arasından sıyrılmayı başaran bir uygulama, yaratıcılığı ve tasarımıyla bizi hem şaşırttı hem de etkiledi. Güzel bir şekilde tasarlanmış ve iyi düşünülerek hayata geçirilmiş bu uygulama bize göre 2019’un En İyi Uygulaması; Ablo

Peki Ablo nedir? Dil engeline elveda deyin: Ablo dünyanın farklı yerlerinden insanlarla bağlantı kurmanızı sağlıyor. Rastgele bir kullanıcıyla sohbet etmeye başladığınızda yazılan metinleri ana dilinizde görebiliyorsunuz. Görüntülü görüşme yaptığınızda çevrilmiş altyazılarla sohbetiniz kesintisiz devam ediyor.

Google, 2019'un En İyi Uygulamalarını ve Oyunlarını Açıkladı!

:: Halk Oylaması: 2019’un en iyi uygulaması: Oyna Kazan

Türkiye’nin en yeni ve en çok para kazandıran canlı bilgi yarışması Oyna Kazan artık sizinle.
Oyna Kazan ile Tüm Türkiye’den rakiplerinizle, arkadaşlarınızla hatta ailenizle birlikte yarışabilir ve büyük para ödüllerini kazanabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok kazandıran canlı bilgi yarışması Oyna Kazan’da para ödülleri hergün dağılmaya devam ediyor. Oyna Kazan’da sadece bir kişi kazanmıyor. Kazandıran sorular aşamasına geldiğimizde, yarışmada kalan herkes para kazanmaya başlıyor. Üstelik ödüller, doğru yanıt verdikçe katlanarak artıyor. Yarışmada kalan son 1 kişi ise, kazandığı ortak ödüllerin yanında, 1.’lik ödülünün de sahibi oluyor. Üstelik kazanacağınız para ödülü kuruşlarla değil, yüzlerce hatta binlerce lira ile ölçülüyor!

Google, 2019'un En İyi Uygulamalarını ve Oyunlarını Açıkladı!

:: En İyi Günlük Yardımcı Uygulamalar

ActionDash

Kolay gezinme deneyimi sunan bu uygulama dijital hayatınızla ilgili analizler ve daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. Uygulama tarafından kategorilere ayrılan ekran sürenizi görebiliyor ve belirli uygulamalar için süre sınırlamaları oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca belirli uygulamaları engellemek ve odaklanmak istediğiniz işe yönelmek için “konsantrasyon moduna” geçiş yapabiliyorsunuz.

Google, 2019'un En İyi Uygulamalarını ve Oyunlarını Açıkladı!

Boosted – Productivity & Time Tracker

Saatlerin nasıl akıp gittiğini merak ettiğiniz oldu mu? Boosted ile zamanınızı izleyin, istatistiklerinizi anlaşılır ve renkli raporlarda inceleyin. Görevlerinizi yerine getirmek için zamanlayıcıyı kullanın, en fazla odaklandığınız anlarda enerjinizin nereye gittiğini anlamak için analizlere göz atın ve diğer özelliklerden yararlanın.

Google, 2019'un En İyi Uygulamalarını ve Oyunlarını Açıkladı!

Google Fotoğraflar’dan Gallery Go

Bu ekstra hafif galeri uygulaması, fotoğraf ve video yönetimini çok kolaylaştırıyor, hatta çevrimdışı kullanım bile sağlıyor. Klasörlerinizi kolayca düzenleyin ve özçekimler, videolar gibi kategorilerin yardımıyla aradığınızı bulun. Ayrıca, tek dokunuşla otomatik geliştirme gibi özelliklerle düzenlemeler yapın.

Google, 2019'un En İyi Uygulamalarını ve Oyunlarını Açıkladı!

Mubert

Rahatlayın, çalışın veya sakinleştirici elektronik melodilerle yavaş yavaş uykuya dalın. Bir etkinlik veya tür seçtiğinizde Mubert, tercihlerinize ve sunduğunuz geri bildirimlere dayalı olarak hiç bitmeyen bir müzik akışı oluşturuyor. Bu uygulamayla, derin konsantrasyon için favori anlarınızı sonsuz loop’lara dönüştürebiliyorsunuz.

Google, 2019'un En İyi Uygulamalarını ve Oyunlarını Açıkladı!

Post-it

Ofislerin sevilen yapışkanlı not kağıdı artık dijital platformda sunuluyor. Yeni bir not rengi seçtikten sonra fikirlerinizi panolara dönüştürerek not almaya başlayabilirsiniz. En sevdiğimiz özelliğe gelince… Yapışkanlı not kağıtlarının kaybolmasını önlemek ve metne dönüştürme zahmetinden kurtulmak için kağıtların fotoğraflarını yükleyebiliyorsunuz.

 

Google, 2019'un En İyi Uygulamalarını ve Oyunlarını Açıkladı!

:: En İyi Kişisel Gelişim Uygulamaları

 • Lokma – Yemek Tarifleri
 • Plank Egzersizi – 30 Günlük Zorlu Plank Görevi
 • SleepTown
 • Smarter – Beyin jimnastiği & Mantık oyunları
 • Drops’tan Scripts – Yazmayı öğren

::En İyi Gizli Cevherler

 • Big Bang AR
 • Concepts – Sketch, Design, Illustrate
 • MashApp – Video Punchlines
 • Morphin – CGI GIF Maker & Editor
 • ruff: writing app for notes, lists & drafts

:: En Eğlenceli Uygulamalar

Bu uygulamalar zaman öldürmek için değil, aksine zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için. Bu uygulamalarla geçmişe gidebilir, sınırlar ötesinde sohbet edebilir ve yaratıcılığınızı sonuna kadar ortaya çıkarabilirsiniz.

 • Ablo
 • Enlight Pixaloop
 • Oyna Kazan
 • Pottery.ly 3D– Relaxing Ceramic Maker
 • Video Düzenleyici – kamera efekt, tik tok efekt
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu