TeknoDiot
     
     
     

Google Pixel Slate Tanıtıldı, İşte Fiyat ve Özellikleri

Google Pixel Slate Tanıtıldı, İşte Fiyat ve Özellikleri

Bir süredir gündemde olan Google’ın yeni tablet modeli 16GB RAM’li Pixel Slate tanıtıldı.

Sınıfındaki iPad Microsoft Surface OS gibi modellerin yanı sıra Google ile tablet pazarında yeni bir akış sunacak. Google Pixel Slate’in teknik özelliklerini incelersek, 16 GB’lık bir belleğe sahip olup, yeni nesil Intel Core i7 işlemci bizleri karşılıyor. 12.3 inçlik bir ekrana sahip olan Pixel Slate bizlere 3000×2000 piksellik çözünürlük sunuyor.

Ekranın alt kısmında yer alan manyetik bölümler klavye bağlantılarını yapabilme imkanını sağlıyor. Ekranda bulunan güç tuşunu bu model ile parmak izi okuyucu eklenmiş olarak geliyor. Pixel Slate ile ekran için gelen birde kalem bulunmakta.

[sp-related style=”dark” id=”30977″]

Google Pixel Slate Tanıtıldı, İşte Fiyat ve Özellikleri

Amber Lake mikro mimarisinin bir ürünü olan Intel Core i7 8500Y işlem hızını görenleri etkiliyor. 5 GHz TDP (Termal tasarım gücü) ile 1 5 GHz’de kullanımını görüyoruz. İ5 ve I7 işlemcilerinin yanı sıra Google’ın yeni tableti Intel Celeron 3965Y ve Intel Core m3-8100Y işlemcileriyle de satışa sunulacak.

Intel Celeron 3965Y 4 GB RAM Intel Core m3-8100Y işlemci 8 GB bellek ile donatılmıştır. Sony IMX355 29MP çözünürlüğe sahip ve ön paneldeki 8MP çözünürlüklü Sony IMX319 10 saate kadar kullanım sağlıyor. Google Pixel Slate fiyat etiketleri ile 599 $ -1599 $ aralığında satışa sunulacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Acer, Gezginler İçin Hafif ve İnce Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı

Buğra Noyan

Kendisi Küçük, İşlevi Büyük Laptop Soğutucusu İncelemesi

Buğra Noyan

Apple’dan Uygun Fiyatlı MacBook Geliyor!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.