Tiktok Takipçi Satın Al

Google Pixel Buds 2, Pixel 4 İle Birlikte Piyasaya Sürülecek!

Pixel Buds geçtiğimiz yıllarda eş zamanlı Pixel telefonu ile birlikte çıkmıştı, Google planlarına göre Pixel Buds 2 Pixel 4 ile birlikte duyurmak istiyor.

Pixel Buds, 2017 yılında ikinci nesil Pixel ile birlikte piyasaya sürüldü. Google Asistan ve gerçek zamanlı çeviri ile Bluetooth kulaklıklar eleştiriler aldı ve bekleneni veremedi. Pixel Buds 2’nin bu yıl 15 Ekim’de gelebileceği bildirildi.


Google’ın yeni kulaklıklarıyla ilgili hiçbir bilgi yok. Tabii ki, yine de Google Assistant’a sahip olması bekleniyor, ancak tasarımı hakkında yeterli bilgi yok. Selefinin tasarımını koruyacak mı, yani her iki kulağı birbirine bağlayan bir kablo ile mi yoksa gerçek kablosuz kulakiçi mi olacak?

Google bu ayın ilerleyen günlerinde Pixel Buds 2’yi piyasaya sürdüğünde büyük değişiklikler beklediğimizi düşünüyoruz. Bu değişikliklerle birlikte fiyatlarda da bir artış olabilir. Ama muhtemelen 200 doların altında tutacaktır.

https://youtu.be/fC3vz5hPS7c

Google’ın Made by Google etkinliğinde duyurmasını beklediğimiz bir diğer ses ürünü, Google’ın akıllı ev ürünlerinin şu anda Nest markası altında olduğundan, Mini’ye geleceğini bildirdiği halde yeni bir Google Home Mini akıllı hoparlörü.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu