Tiktok Takipçi Satın Al

Google, Pixel 6 Özelliklerini Eski Pixel Telefonlarına Getirmek İçin Çalışıyor

Daha eski Google Pixel akıllı telefonların sahipleri, şirketin daha önce piyasaya sürdüğü akıllı telefon modellerine Pixel 6 serisinin bazı özelliklerini getirmeye çalıştığını söylediği için seviniyor.


Arama motoru devi, Android Authority’ye en yeni Pixel 6 telefonlarla gelen yeni özelliklerden birkaçını sunacağını söyledi. Eski modellere gelen yeni özelliklerden bazıları astrofotografi modu, Sinematik Kaydırma seçeneği ve Çağrı Tarama ve daha fazlasını içerir. Bununla birlikte, yeni Pixel 6 serisi , bazı yeni özellikler için büyük ölçüde tescilli Tensor işlemcisine güvendiğinden, eski modeller birkaç yeni özelliği kaçıracak . Dolayısıyla burada donanım düzeyinde teknik sınırlamalar var.

Buna yeni Canlı Çeviri, Hareket Modu ve diğerleri dahildir. Şirketin temsilcisine göre “Tüm Pixel özelliklerinde olduğu gibi, teknik olarak mümkün olduğunda eski Pixellere mümkün olduğunca çok özellik getirmeyi amaçlıyoruz. Ancak geliştirmek ve farklı bir deneyim sunmak biraz zaman alabilir.

Google, Pixel 6 Özelliklerini Eski Pixel Telefonlarına Getirmek İçin Çalışıyor

Cihazdaki dil modellerimiz Pixel 6’nın TPU üzerindeki tescilli Tensor çipinde (eski Pixel modellerinde yoktur) çalışacak şekilde tasarlandığından, bazı teknolojiler Canlı Çeviri gibi ek teknik yatırımlar gerektirecektir.”

Bu, temel olarak Google’ın bazı özellikleri eski Pixel telefonlara sunacağını doğrularken, şirket henüz bu özelliğin kullanıma sunulması için resmi bir tarih açıklamadı. Bu nedenle, bu konuyla ilgili ek bilgiler mevcut olduğunda güncellemeleri sağlayacağımızdan, daha fazlası için bizi izlemeye devam edin.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu