Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy S24 Ultra İlk Kez Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S24 Ultra Samsung Galaxy S24 Ultra'nın son sızıntısı, heyecanla beklenen akıllı telefonun gerçek fotoğraflarını içeriyor.

Yeni Samsung Galaxy S24 Ultra, bugün yayınlanan bir dizi hayran yapımı renderlarla tanıtıldı, ancak gerçek olanı hiçbir şey geçemez. Ve görünüşe göre, birisi X’te (eski Twitter) gerçek Galaxy S24 Ultra’ya el koydu ve birkaç fotoğraf yayınladı.

Sızıntı, tasarımın önceki renderlarla mükemmel bir şekilde eşleştiğini ortaya koyuyor. Telefon, düz bir ekrana sahipken, çerçevenin hafifçe kıvrımlı olduğu görülüyor. Kamera kurulumu da Galaxy S23 Ultra ile benzerlik gösteriyor. Bunun beklenmedik bir haber olmadığını söylemek mümkün.


Aşağıdaki fotoğraflar (via @DavidMa05368498), gerçek Galaxy S24 Ultra’yı sergiliyor. İddiaya göre, bu bir çakma birim değil. Bu, Samsung’un Ocak ayında açıklamayı planladığı gerçek amiral gemisi.

Görseller, düz bir arka panel ve tamamen düz bir ekranın görüntüsünü ortaya koyuyor; bu da S Pen cihazı için güzel bir sürpriz. Samsung nihayet S Pen’i kenarlara kıvrılmayan bir ekrana eşleştirmiş gibi görünüyor, bu da kullanıcı deneyimine yardımcı olacaktır.

Samsung Galaxy S24 Ultra İlk Kez Ortaya Çıktı

Gelecek model, Galaxy S23 Ultra’ya benzer şekilde, arka panelde ayrı kamera kesikleri ve kare bir ayak izine sahip.
Galaxy S24 Ultra’nın metal çerçevesi hafif yuvarlatılmış kenarlara sahip, ancak üst ve alt kenarları düz. Sağ kenar güç düğmesi ve ses düğmesini, bir antenle birlikte barındırıyor.

Galaxy S24 Ultra’nın titanyum bir çerçeveye sahip olabileceği ve bu sayede ağırlığın %10 oranında azalabileceği söyleniyor. Önümüzdeki yılın Galaxy S modelleri, Samsung Gauss adı verilen özel bir generatif yapay zeka modeline sahip olabilir. SanChatGPT ve Google Bard gibi yapay zeka uygulamalarının dominasyonu göz önüne alındığında, Gauss’un Galaxy S24 ailesine heyecan verici bir ek olabileceği düşünülüyor.

Galaxy S24 Ultra Çıkış Tarihi

Son raporlara göre, Samsung Galaxy S24 serisini 17 Ocak’ta San Hose, California’da bir Unpacked etkinliğinde tanıtmayı planlıyor.

Galaxy S24 Ultra Fiyatı

Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra. Bu yeni modellerin fiyatları, S23 serisi ile benzer olacak ve Galaxy S24’nün başlangıç fiyatı 800 dolar olacak, S24 Plus modeli 1000 dolar ve S24 Ultra ise yaklaşık 1200 dolara satılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu