Google Pixel 4 XL OLED Ekranı, DisplayMate Testine Uygun!

Abone Ol 

DisplayMate, Google Pixel 4 XL’in en az 90Hz OLED ekranını incelemesiyle çıktı ve sonuçlar mükemmel. Tabii ki, harika bir OLED paneline sahip ilk telefon değil, rakiplerinin ulaşması için bazı ölçütler koyuyor.

DisplayMate, 0,5 JNCD’li bir akıllı telefondaki mutlak renk hassasiyetine sahip olduğunu ve neredeyse mükemmelden ayırt edilemez olduğunu söylüyor. Ayrıca, en yüksek görüntü kontrastı doğruluğuna ve yoğunluk ölçeği doğruluğuna sahiptir.

Google Pixel 4 XL OLED Ekranı, DisplayMate Testine Uygun!

Ayrıca, telefonun ekran parlaklığı görüntü içeriğinden bağımsızdır ve görüntü içeriğini görüntülemek için uygun renk gamına uyar. Parlaklıktan bahseden DisplayMate, en yüksek parlaklığın tüm ekran alanı için 444 nit olduğunu buldu.

Bu sayının kaydırıcının manuel olarak ayarlanmasından şüpheleniyoruz, bu yüzden Max Auto özelliğini kullanarak, Pixel 4 XL bunun ötesine geçebilir. Bunu bir sonraki incelememizde test edeceğinizden emin olacağız.

Ve Pixel 4 XL’in ekranını çevreleyen daha fazla bit ve detay için, aşağıdaki linkten DisplayMate’in tam incelemesini inceleyin.

Göz atın:   Google Yeni Algoritma Değişikliğine Gitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu