Google Pixel 4 XL Tasarımı Sızdırıldı - TeknoDiot.com

Google Pixel 4 XL Tasarımı Sızdırıldı

Abone Ol 

Geçen yılki Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL akıllı telefonları tanıtılmıştı. Bu yıl Pixel 4 ve Pixel 4 XL akıllı telefonları gelecek gibi duruyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

SlashLeaks’te listelenen telefonun sızdırılmış şemaları, Pixel 4 XL’in geliştirilmiş bir tasarım ile piyasaya gireceğini gösteriyor. Google Pixel 4 XL tasarımı, önceki Pixel akıllı telefonlar gibi iki tonlu bir tasarım taşıyacağını gösteriyor. Ancak, telefonun tasarımında bazı ilginç değişiklikler var.

Öncelikle, Pixel 4 XL’in arkaya monte edilmiş çift kamera kurulumuyla gelen ilk Pixel telefon olabileceği anlaşılıyor. Google Pixel 2 serisinin ve Pixel 3 serisinin Tek kamera ile gerçekten yazılım desteği ile güzel işler çıkarttığını biliyoruz.

Google Pixel 4 XL Tasarımı Sızdırıldı

Ayrıca, cihazın arka tarafında parmak izi tarayıcısı bulunmuyor. Galaxy S10 ve Mate 20 Pro modellerinde gördüğümüz ekranda parmak izi tarayıcısı Pixel 4 XL modelinde de yer alacak. Ön tarafta ise çift kamera bulunan büyük bir çentik sunan önceki Pixel 3 XL modeline kıyasla, Pixel 4 XL tasarımı, çentiksiz bir ekranla geleceğini ancak hala çift selfie kameraları sportif olacağını ortaya koyuyor.

İki kamera sensörü, ekranın altında sağ üst köşede ekrana gömülü şeklinde geliyor olacak. Sızan çizimde gösterilen ekran tasarımı, Pixel 4 XL’in önden Samsung Galaxy S10 + gibi görüneceğini gösteriyor. Bu anlamda Google Pixel serisinin en radikal değişikliğe uğramış modeli de sayılabilecek Google Pixel 4’ün Pixel 4 XL adında daha büyük ekranlı modeli de satışa sunulacak.

Google Pixel 4 XL Tasarımı Sızdırıldı

Göz atın:   Huawei Mate 30 Lite, TENAA'da Görüldü

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!