Tiktok Takipçi Satın Al

Google Pixel 4 XL Tasarımı Sızdırıldı

Geçen yılki Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL akıllı telefonları tanıtılmıştı. Bu yıl Pixel 4 ve Pixel 4 XL akıllı telefonları gelecek gibi duruyor.

SlashLeaks’te listelenen telefonun sızdırılmış şemaları, Pixel 4 XL’in geliştirilmiş bir tasarım ile piyasaya gireceğini gösteriyor. Google Pixel 4 XL tasarımı, önceki Pixel akıllı telefonlar gibi iki tonlu bir tasarım taşıyacağını gösteriyor. Ancak, telefonun tasarımında bazı ilginç değişiklikler var.


Öncelikle, Pixel 4 XL’in arkaya monte edilmiş çift kamera kurulumuyla gelen ilk Pixel telefon olabileceği anlaşılıyor. Google Pixel 2 serisinin ve Pixel 3 serisinin Tek kamera ile gerçekten yazılım desteği ile güzel işler çıkarttığını biliyoruz.

Google Pixel 4 XL Tasarımı Sızdırıldı

Ayrıca, cihazın arka tarafında parmak izi tarayıcısı bulunmuyor. Galaxy S10 ve Mate 20 Pro modellerinde gördüğümüz ekranda parmak izi tarayıcısı Pixel 4 XL modelinde de yer alacak. Ön tarafta ise çift kamera bulunan büyük bir çentik sunan önceki Pixel 3 XL modeline kıyasla, Pixel 4 XL tasarımı, çentiksiz bir ekranla geleceğini ancak hala çift selfie kameraları sportif olacağını ortaya koyuyor.

İki kamera sensörü, ekranın altında sağ üst köşede ekrana gömülü şeklinde geliyor olacak. Sızan çizimde gösterilen ekran tasarımı, Pixel 4 XL’in önden Samsung Galaxy S10 + gibi görüneceğini gösteriyor. Bu anlamda Google Pixel serisinin en radikal değişikliğe uğramış modeli de sayılabilecek Google Pixel 4’ün Pixel 4 XL adında daha büyük ekranlı modeli de satışa sunulacak.

Google Pixel 4 XL Tasarımı Sızdırıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu