TeknoDiot
     
     
     

Google Pixel 4 XL Tasarımı Sızdırıldı

Google Pixel 4 XL Tasarımı Sızdırıldı

Geçen yılki Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL akıllı telefonları tanıtılmıştı. Bu yıl Pixel 4 ve Pixel 4 XL akıllı telefonları gelecek gibi duruyor.

SlashLeaks’te listelenen telefonun sızdırılmış şemaları, Pixel 4 XL’in geliştirilmiş bir tasarım ile piyasaya gireceğini gösteriyor. Google Pixel 4 XL tasarımı, önceki Pixel akıllı telefonlar gibi iki tonlu bir tasarım taşıyacağını gösteriyor. Ancak, telefonun tasarımında bazı ilginç değişiklikler var.

Öncelikle, Pixel 4 XL’in arkaya monte edilmiş çift kamera kurulumuyla gelen ilk Pixel telefon olabileceği anlaşılıyor. Google Pixel 2 serisinin ve Pixel 3 serisinin Tek kamera ile gerçekten yazılım desteği ile güzel işler çıkarttığını biliyoruz.

Google Pixel 4 XL Tasarımı Sızdırıldı

Ayrıca, cihazın arka tarafında parmak izi tarayıcısı bulunmuyor. Galaxy S10 ve Mate 20 Pro modellerinde gördüğümüz ekranda parmak izi tarayıcısı Pixel 4 XL modelinde de yer alacak. Ön tarafta ise çift kamera bulunan büyük bir çentik sunan önceki Pixel 3 XL modeline kıyasla, Pixel 4 XL tasarımı, çentiksiz bir ekranla geleceğini ancak hala çift selfie kameraları sportif olacağını ortaya koyuyor.

İki kamera sensörü, ekranın altında sağ üst köşede ekrana gömülü şeklinde geliyor olacak. Sızan çizimde gösterilen ekran tasarımı, Pixel 4 XL’in önden Samsung Galaxy S10 + gibi görüneceğini gösteriyor. Bu anlamda Google Pixel serisinin en radikal değişikliğe uğramış modeli de sayılabilecek Google Pixel 4’ün Pixel 4 XL adında daha büyük ekranlı modeli de satışa sunulacak.

Google Pixel 4 XL Tasarımı Sızdırıldı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


LG Corona Virüs Salgını Nedeniyle MWC 2020’ye Katılmayacak!

Buğra Noyan

Söylentilere Göre, Pixel 4a XL Olmayacak!

Hüseyin Ceylan

30.000 TL’lik Mate Xs, Huawei’yi Zarara Uğrattı (70 Milyon Dolar Zararda)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.