Google Pixel 3 ve Pixel 3a İçin Yeni Bir Android 10 Güncellemesi Yayınladı! - TeknoDiot.com

Google Pixel 3 ve Pixel 3a İçin Yeni Bir Android 10 Güncellemesi Yayınladı!

Abone Ol 

Android 10, Essential, OnePlus ve Xiaomi ile bir şekilde veya başka bir şekilde kararlı güncellemeyi yayınlayan Android Pie’den daha hızlı cihazlara yayılıyor gibi görünüyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Google telefonları ilk önce Android 10 ile aynı seviyedeydi, ancak daha önce bir takip OTA almış gibi görünüyorlar. Android Polisine göre, Pixel 3a ve Pixel 3 serisinin sahipleri yeni bir güncelleme rapor ediyorlar (QP1A.190711.020.C3). Çıkış ekranın izniyle, aşağıdaki ekran görüntüsüne göz atın.

Google Pixel 3 ve Pixel 3a İçin Yeni Bir Android 10 Güncellemesi Yayınladı!

Güncellemenin boyutu 1118,2 MB’da veya daha fazla ağırlığa sahip olduğu bildiriliyor fakat bir değişmezlik var gibi ve hala Android 10’a sahip. Bu, önemli bir sürüm olmadığını gösteriyor.

Önümüzdeki günlerde bu OTA ile ilgili daha fazla ayrıntı göreceğiz, ancak ilk Android 10 güncellemesinde bir sürü hata giderirse şaşırılmazdı.

Bazı kullanıcılar, bu ayın başlarında Android 10’u aldıktan sonra Pixel telefonlarındaki ölü sensörleri bildirdi. Bu yakınlık sensörleri, Aktif Kenar işlevi, otomatik döndürme ve otomatik parlaklığın çalışmayı reddettiği anlamına geliyordu. İşte yeni güncellemenin bu sorunlara yönelik olduğunu umuyoruz.

Göz atın:   Mi 9T ve Redmi K20 Kararlı Android 10 Güncellemesi Alıyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL