Google Pixel 3 ve Pixel 3a İçin Yeni Bir Android 10 Güncellemesi Yayınladı!

Android 10, Essential, OnePlus ve Xiaomi ile bir şekilde veya başka bir şekilde kararlı güncellemeyi yayınlayan Android Pie’den daha hızlı cihazlara yayılıyor gibi görünüyor.

Google telefonları ilk önce Android 10 ile aynı seviyedeydi, ancak daha önce bir takip OTA almış gibi görünüyorlar. Android Polisine göre, Pixel 3a ve Pixel 3 serisinin sahipleri yeni bir güncelleme rapor ediyorlar (QP1A.190711.020.C3). Çıkış ekranın izniyle, aşağıdaki ekran görüntüsüne göz atın.

Google Pixel 3 ve Pixel 3a İçin Yeni Bir Android 10 Güncellemesi Yayınladı!

Güncellemenin boyutu 1118,2 MB’da veya daha fazla ağırlığa sahip olduğu bildiriliyor fakat bir değişmezlik var gibi ve hala Android 10’a sahip. Bu, önemli bir sürüm olmadığını gösteriyor.

Önümüzdeki günlerde bu OTA ile ilgili daha fazla ayrıntı göreceğiz, ancak ilk Android 10 güncellemesinde bir sürü hata giderirse şaşırılmazdı.

Bazı kullanıcılar, bu ayın başlarında Android 10’u aldıktan sonra Pixel telefonlarındaki ölü sensörleri bildirdi. Bu yakınlık sensörleri, Aktif Kenar işlevi, otomatik döndürme ve otomatik parlaklığın çalışmayı reddettiği anlamına geliyordu. İşte yeni güncellemenin bu sorunlara yönelik olduğunu umuyoruz.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!