TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Google Pixel 3, Android Q Beta 2 ile Gelen Yeni Özellikler

Google Pixel 3, Android Q Beta 2 ile Gelen Yeni Özellikler

Google Pixel 3, Android Q Beta 2 ile Gelen Yeni Özellikler

Google, Pixel 2 cihazlarında eSIM özelliğini desteklemeye başladı ve aynı şey Pixel 3 ve Pixel 3 XL akıllı telefonlarda da yapıldı.

Sadece Dual SIM ancak tek SIM kullanılmakta  (DSSS) idi, ancak dün Android Q Beta 2’nin yayınlanması ile birlikte Google Pixel 3 cihazları için Çift SIM (DSDS) desteği gelmiş bulunuyor.

Google, kullanıcıların beklediği Dual SIM İkili Bekleme özelliğini eklediğinden Android Q Beta 2 güncellemesinde herkesi şaşırtmıştır. Her ne kadar Pixel 3 eSIM özelliğini desteklese de, eSIM + Physical SIM’in aynı anda kullanılması mümkün değildi ve SIM’lerden birinin devre dışı bırakılması gerekiyordu.

Google Pixel 3, Android Q Beta 2 ile Gelen Yeni Özellikler

Android Q Beta 2 güncellemesiyle, Pixel 3 cihazları kullanıcıları hem eSIM hem de Fiziksel SIM kartlarını aynı anda hazırlayabilir/kaydedebilir. Bunun yalnızca DSDS (İkili SIM, İkili Bekleme) olmadığı ve DSDA (İkili SIM, İkili Aktif) olmadığı, yani mobil verilerin her iki SIM’de de aynı anda kullanılamadığı not edilmelidir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Redmi K20 Pro, Kararlı MIUI 12 Güncellemesi Aldı

Buğra Noyan

HTC Wildfire X Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı

Buğra Noyan

Samsung Galaxy Fold 2 Tasarımı Netleşti

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.