Tiktok Takipçi Satın Al

Anket Doldurarak Para Kazanmak İster misiniz? (Google Ödüller)

Evet kazanmak isterim diyorsunuz galiba. Google sayesinde kazanabilirsiniz. Nasıl mı işte detayları;

Google sayesinde anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Kazanılan parayı da Play Store üzerinden harcayabiliyorsunuz.


Google Play Store‘da bulunan “Google Ödüller” adında bir uygulama ile para kazanabiliyorsunuz. Ancak kazandığınız parayı Play Store üzerinden bir şeyler satın alabiliyorsunuz.

Google bizlere sunduğu bu uygulama sayesinde 3-10 soruluk anketler göndererek kullanıcılardan geri bildirim almış oluyor ve bunun üzerine kullanıcılara 3 TL’ye kadar Google Play kredisi kazandırıyor.

Google Ödüller Sayesinde Para Kazanın

Play Store üzerinden Google Ödüller uygulamasını indiriyorsunuz. Daha sonra Gmail hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Size örnek bir anket yaptırıyor ve bir sonraki ankete kadar beklemenizi anket geldiğinde sizi bilgilendireceğini söylüyor.

Bundan sonra işimiz beklemek. Anketler gelecek size ve sorulacak. Anketler sizin Android telefonunuzda neler yaptığınızı vs. benzeri sorular ile karşılaşıyorsunuz. Örnek verecek olursak, Google Chrome‘u çok kullanıyorsunuz ve ankette de Google Chrome ile ilgili sorular ile karşılaşabiliyorsunuz. Buraya tıklayarak Google Ödüller uygulamasını indirebilirsiniz.

 

Anket Doldurarak Para Kazanmak İster misiniz? (Google Ödüller)

Anket Doldurarak Para Kazanmak İster misiniz? (Google Ödüller)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. Her gün anket vermiyor arada veriyor verdiğide ilk başlarda 80-90 kuruş sonra 18 kuruş 35 kuruş falan 2-3 yılda 30 TL biriktirdim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu