Tiktok Takipçi Satın Al

Google Meet Grup Görüşmeleri Artık 60 Dakika ile Sınırlıdır!

(Ücretsiz Gmail Kullanıcıları için) Bu sınırlamayı kaldırmak için Google Workspace Bireysel Planı'na geçmeniz gerekir.

Devam eden COVID-19 salgını, dünya çapında milyonlarca insanı neredeyse bir yıldır evden çalışmaya zorladı.


Milyonlarca insan iş toplantıları ve arkadaşlarıyla buluşmak için onlara güvendiği için bu, görüntülü arama hizmetlerinin popülaritesinde bir artışa yol açtı.

Bunu göz önünde bulundurarak Google, Nisan 2020’den itibaren tüm Gmail kullanıcılarına ücretsiz olarak sınırsız ücretsiz Meet görüşmesi sundu . Hayat yavaş yavaş normale dönerken Google, ücretsiz Gmail kullanıcıları için Meet görüşmelerinin uzunluğuna artık bir sınır koyuyor.

Gmail Hesabınızı Daha Uzun Grup Meet Görüşmeleri Barındırmak İçin Yükseltin

Haziran 2021’in sonuna kadar, 24 saate kadar sürebilen Google Meet grup görüşmeleri düzenlenebilir. Google, başlangıçta 30 Eylül 2020’ye kadar ücretsiz Gmail kullanıcılarına 24 saatlik Meet görüşmeleri sundu. Ardından teklifi tekrar 31 Mart 2021’e ve ardından tekrar 30 Haziran 2021’e kadar uzattı.

Google Meet Grup Görüşmeleri Artık 60 Dakika ile Sınırlıdır!

İlk kez 9to5Google tarafından fark edildiği gibi , bu süre sona erdiğinde ücretsiz Gmail kullanıcıları, grup Meet aramalarının artık yalnızca 60 dakikaya kadar sürebileceğini fark ediyor. Bire bir Google Meet aramaları, ücretsiz Gmail hesabı kullanıcıları tarafından herhangi bir sorun olmadan 24 saate kadar barındırılabilir.

60 dakika sınırlaması yalnızca üç veya daha fazla katılımcının olduğu grup Meet aramaları içindir. Google , destek sayfasında 55 dakikada, aramanın beş dakika içinde biteceğini belirten bir bildirim görüntüleneceğini belirtiyor. Toplantı sahibi, aramaya devam etmek veya beş dakika sonra bitmesine izin vermek için Google hesabını yükseltebilir.

Google Workspace Bireysel Planı, Premium Meet Özellikleri Sunar

Google Meet’te daha uzun grup toplantıları düzenlemek istiyorsanız, aylık 9,99 ABD doları tutarındaki Google Workspace Bireysel planına geçmeniz gerekir . Aboneliğin bir parçası olarak ayrıca Meet aramalarını kaydedebilir, ara odalarına, anketlere erişim elde edebilir ve gelişmiş ses kalitesi için gürültü engelleme gibi diğer premium özelliklerin kilidini açabilirsiniz.

Ocak 2022’ye kadar Google, Workspace Individual planını ayda 7,99 ABD doları olarak sunuyor ve bundan sonra planın ücreti tekrar 9,99 ABD doları olacak. Ayrıca yeni özellikleri deneyebilmeniz ve hizmet için ödeme yapmaya değip değmeyeceğine karar verebilmeniz için 14 günlük ücretsiz deneme süresi vardır.

Kişisel Google hesabınızı Workspace Individual’a yükseltseniz bile, grup Meet görüşmeleriniz maksimum 100 katılımcıyla sınırlı olacaktır.

60 dakikalık sınırlama birçokları için can sıkıcı olsa da, Google’ın teklifi, Zoom’un yalnızca 40 dakikaya kadar grup toplantıları sunan ücretsiz planından daha iyidir.

Google Meet Grup Görüşmeleri Artık 60 Dakika ile Sınırlıdır! Google Meet Grup Görüşmeleri Artık 60 Dakika ile Sınırlıdır!

Google Meet Grup Görüşmeleri Artık 60 Dakika ile Sınırlıdır!

Google Meet Grup Görüşmeleri Artık 60 Dakika ile Sınırlıdır! Google Meet Grup Görüşmeleri Artık 60 Dakika ile Sınırlıdır!

Google Meet Grup Görüşmeleri Artık 60 Dakika ile Sınırlıdır!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu