Tiktok Takipçi Satın Al

Google Kullanıcıları İçin Google Haritalar Gizli Modunu Sundu!

Google, Chrome tarayıcısında YouTube ve diğer platformlarında Gizli mod sundu ve şirket Haritalar’daki gizli modunu da bir süredir test ediyor.

Gizli Mod özelliği Google Haritalar Önizleme test grubuyla test ettikten sonra, Google şimdi Gizli modun Android kullanıcıları için dünya çapında yayıldığını duyurdu.


Gizli moda girip Gizli Geçmişi açtığınızda, arama yaptığınız yerler gibi etkinlikleriniz veya Google Hesabınıza kaydedilmeyecek. Yol tarifleri almak için arama geçmişi Google hesabınıza veya Google Haritalar uygulamasına kaydedilmez. Haritalar’da Gizli modun geçiş yaparak etkinliğinizin internet sağlayıcıları, diğer uygulamalar, sesli arama ve diğer Google servisleri tarafından nasıl kullanıldığını veya kaydedildiğini etkilemez.

Google Kullanıcıları İçin Google Haritalar Gizli Modunu Sundu!

Gizli mod açıkken, Google Haritalar göz atma veya arama geçmişinizi kaydetmez veya size bildirim göndermez. Konum Geçmişinizi veya paylaşılan konumunuzu güncellemez. Haritalar’ı kişiselleştirmek için kişisel verilerinizi kullanır. Gizli Mod’da bulunmayan özelliklerden bazıları şunlardır: Commute, Sizin için, Konum Geçmişi, Konum Paylaşma, Bildirimler ve mesajlar, Arama geçmişi, Arama tamamlama önerileri, Google Haritalar Katkıları, Navigasyonda Google Asistan mikrofonu, Çevrimdışı Haritalar, Yerleriniz , ve
Medya entegrasyonu.

Google Haritalar’da Gizli Mod Nasıl Açılıyor?

  • Google Haritalar uygulamasını açın (Şimdilik sadece Android uygulaması)
  • Profil resmine dokunun
  • “Gizli modu aç” üzerine dokunun

Google Haritalar’daki Gizli Mod’un aşamalar halinde kullanıma sunulduğunu ve önümüzdeki birkaç gün içinde tüm Android kullanıcılarına sunulacağını söylüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu