Tiktok Takipçi Satın Al

Corona Virüs Kurbanı Olan Etkinliklere Bir Yenisi Eklendi!

Corona Virüs küresel ölçekte birçok teknoloji endüstrisini etkiledi.

Bu endişelerin GSMA’nın akıllı telefon endüstrisi için önemli bir fuar olan Mobil Dünya Kongresi’nin iptaline bile sebep oldu.

En son haberler Google’dan, 12-14 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek yıllık geliştirici konferansının artık fiziksel olarak yapılmayacağını açıklayan The Verge’ye yaptığı açıklamada geliyor.


Corona Virüs etrafındaki endişeler ve CDC, WHO ve diğer sağlık otoritelerinin sağlık rehberliği uyarınca Shoreline Amfitiyatrosu’ndaki fiziksel Google I / O etkinliğini iptal etmeye karar verdik.” diyerek Google Sözcüsü kelimelerini tamamladı.

Corona Virüs Kurbanı Olan Etkinliklere Bir Yenisi Eklendi!

Google, Droid Life tarafından bildirildiği üzere Google I / O katılımcılarına da bir mesaj gönderdi. Google, I/O etkinliğine katılmak için ödeme yapan tüm katılımcıların 13 Mart’a kadar tam olarak geri ödeneceğini açıklıyor. Ayrıca, bu yılki resme kayıt yaptıranların Google I / O 2020’ye tekrar kaydolmaları gerekeceğini açıkladı.

Google, yazılım geliştirmeleri, yeni hizmetler ve Google Asistan ve Android gibi mevcut Google ürünlerinde iyileştirmeler konusunda şirketin neler üzerinde çalıştığını duyurmak için G / Ç kullanır. Google I / O genellikle Android’in bir sonraki sürümü için özelliklerin açıklandığı yerdir.

Google hâlâ olağan duyurular yayınlayacak. Aradaki fark, olayların fiziksel olarak gazetecilere ev sahipliği yapmak yerine canlı yayınlanmasıdır.

Corona Virüs Kurbanı Olan Etkinliklere Bir Yenisi Eklendi!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu