Google Haritalar, 5 Milyardan Fazla İndirildi - TeknoDiot.com

Google Haritalar Bu Zamana Kadar Ne Kadar İndirildi?

Abone Ol 

Google’ın Haritalar uygulaması, kendi arama uygulamasını da geçerek Google Play Store’da 5 milyardan fazla indirme sayısına ulaştı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Google Haritalar, YouTube’tan sonra 5 milyar indirilme sayısına ulaşan ikinci uygulama oldu. Henüz Google‘ın hedeflediği sayıya ulaşmasa da bunun sadece bir zaman meselesi olduğunu biliyoruz.Toplamda 5 milyar indirim sayısına ulaşan uygulamalar var.

Ancak bu uygulamalar telefonlarda otomatik olarak indirilen uygulamalar. Bu nedenle otomatik olarak indirilen uygulamalar, bu sıralamaya dahil edilmiyor. Çünkü bu uygulamalar sıralamaya dahil edilse pek adil olmazdı. Şunu da hemen belirtelim ki Google, bu indirme sayılarını nasıl hesapladığını da paylaşmıyor.

Google Haritalar Bu Zamana Kadar Ne Kadar İndirildi?

Bu uygulamaların tümü Play Store’a erişimi olan herhangi bir cihaza önceden yüklenmiş olsa bile daha önceleri yazılımın içine yerleştirildiği ya da önceden yüklemelerin yapılmadığı zamanlar vardı. İndirme sayılarındaki tutarsızlıklar muhtemelen burada başladı. Ayrıca Google bu indirme sayılarını nasıl ölçtüğünü de açıklamıyor, bu nedenle yükleme toplamlarındaki fark, bilinmeyen faktörlerden de kaynaklı olabilir.

Göz atın:   PlayerUnknown’s Battlegrounds, GTA 5'in Rekorunu Geçecek!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL