Tiktok Takipçi Satın Al

Google Haritalar Bu Zamana Kadar Ne Kadar İndirildi?

Google’ın Haritalar uygulaması, kendi arama uygulamasını da geçerek Google Play Store’da 5 milyardan fazla indirme sayısına ulaştı.

Google Haritalar, YouTube’tan sonra 5 milyar indirilme sayısına ulaşan ikinci uygulama oldu. Henüz Google‘ın hedeflediği sayıya ulaşmasa da bunun sadece bir zaman meselesi olduğunu biliyoruz.Toplamda 5 milyar indirim sayısına ulaşan uygulamalar var.


Ancak bu uygulamalar telefonlarda otomatik olarak indirilen uygulamalar. Bu nedenle otomatik olarak indirilen uygulamalar, bu sıralamaya dahil edilmiyor. Çünkü bu uygulamalar sıralamaya dahil edilse pek adil olmazdı. Şunu da hemen belirtelim ki Google, bu indirme sayılarını nasıl hesapladığını da paylaşmıyor.

Google Haritalar Bu Zamana Kadar Ne Kadar İndirildi?

Bu uygulamaların tümü Play Store’a erişimi olan herhangi bir cihaza önceden yüklenmiş olsa bile daha önceleri yazılımın içine yerleştirildiği ya da önceden yüklemelerin yapılmadığı zamanlar vardı. İndirme sayılarındaki tutarsızlıklar muhtemelen burada başladı. Ayrıca Google bu indirme sayılarını nasıl ölçtüğünü de açıklamıyor, bu nedenle yükleme toplamlarındaki fark, bilinmeyen faktörlerden de kaynaklı olabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu