Tiktok Takipçi Satın Al

Google Hakkında Bilinmeyenler

Dünyanın en popüler arama motorlarının lideri olan Google hakkında bilinmeyenleri bu makalemizde öğrenmiş olacağız.

Google hakkında bilinmeyenler denildiğinde genellikle herkesin aklına, bilinen ve en büyük arana motorlarından bir tanesi olan Google hakkında saklanan bilgiler gelmektedir.


Saklanan bilgilerin en bilindik olanlarından bazıları arasında, Google Gravity yer almakla birlikte, bu özellik kullanıldığında arama sonuçları sanki yer çekimi etkisine maruz kalmışçasına yere düşmektedir.

Bunun yanı sıra, en bilinen diğer bir özellik ise, çevrim dışı bir halde Google girişi yapıldığında, ortaya çıkan T-rex’ tir. Bu T-rex’ e Mouse yardımı ile dokunulduğunda ya da klavyede boşluk tuşuna basıldığında, dinozor koşmaya başlar ve bir oyunu aktive etmiş olursunuz.

Google Hakkında Bilinmeyenler

Oyun genel olarak çevrim dışı halde de Google tarayıcının kullanılmasını ve kullanıcının sıkıntısını almayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra sadece boşluk tuşu ile değil, yön tuşlarını da kullanarak dinozoru hareket ettirmek mümkün olmaktadır.

Sayılar ve Kelimeler ile Google

Google hakkında bilinmeyenler arasında, sayılar ile yapılabilen işlemler de yer almaktadır.
Bunlardan bir tanesi, 241543903 sayısı yazıldığı takdirde, tarayıcının kullanıcıya kafasını buzdolabına sokan insanların resimlerini göstermesidir. Bu olay pek çok kullanıcıya ilginç gelmektedir.

Ayrıca, Google üzerinden pacman, 1970 lerin moda oyunu atari gibi oyunları da oynamak mümkündür. Bunun için Google arama kısmına Zerg rush yazmak yeterlidir ve ilk çıkan seçeneğe basılması halinde, çıkan sayfada hem zerg rush oyununu oynayabilir hem de diğer tüm oyunlardan faydalanabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu